Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenet az hogy energia...

Mit jelenet az hogy energia vánpir? Én akkor az vagyok?

Figyelt kérdés

Többen szokták mondani hogy amikor hozzájuk beszélek akkor mindig úgy lefáradnak és álmosak lesznek meg ha velem szórakoznak akkor is . Szokták mondani hogy milyen fárasztó vagyok de azt azért szokták mondani mert a hülyeségemmel fárasztom őket !

ÉRTELMES VÁLASZOKAT LÉTSZI !



2013. ápr. 8. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ja várj, mégsem.
2013. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
*energia vámpír :) Ez csak egy játékos, vicces beszólás nem kell ilyen miatt aggódnod. Lényeg hogy kicsit leszívod néha mások energiáját, mondasz butaságokat amitől a barátaid lefáradnak :) ilyen egyszerű.
2013. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Oké akkor csak a hülyeségemmel szívom le az energiájukat ! =D

( Lány vagyok )

2013. ápr. 8. 18:55
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Hát, ha az is vagy, akkor ezek alapján csak a leggyengébb fajtája.


Az energiavámpírok igen, olyan emberek, akik a más emberekkel való interakciókból "többet kapnak", úgymond elszívják másoktól az energiát.


Persze az energia definíciója sem egyértelmű, energia lehet pénz, idő (amit jobban is eltölthettél volna), vagy konkrétan elálmosodás/feldobódás, esetleg lelki vigasz.


A tipikusan legveszélyesebb energiavámpírok durván rácsüngenek egyegy emberre, úgy hogy azok észre se veszik ezt. Pl elesettnek mutatják magukat, és aki segít rajtuk, azt könyörtelenül kihasználják, de közbe folyamatosan áldozatként mutatják be magukat. Nem feltétlenül pénzre kell itt gondolni, törődésre is akár.

Vannak akik nem is tudják magukról hogy ilyen gonoszak, egyszerűen rájöttek erre hogy ha elesettnek mutatják magukat akkor mindig lesz valaki aki odajön segíteni, támogatja, szórakoztatja, bátorítja őket. De emiatt sose fog talpraállni, illetve simán talpra tudna állni, de nem akar.


Van aki meg nagyon erősnek mutatja magát, meg barátságosnak, meg úgy állítja be a dolgot mintha mennyit segítene másokon, de igazából folyamatosan támadják a másik egoját, mindig nevetnek a másik hibáin, miközben megpróbálják beállítani hogy ők ezzel segítenek. Ők így "nyernek energiát".

2013. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
A jelek egész egyszerűen arra utalnak hogy gyökér vagy.
2013. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oh......köszönöm szépen hogy gyökérnek neveztél attól hogy szórakozni szoktam és a hülye barátnőimmel dumálunk valami baromságot és közben én fárasztom őket attól az még nem azt jelenti hogy gyökér vagyok egyébként is elég jó tanuló vagyok ! Aranybogaram !
2013. ápr. 8. 19:17
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs, de az energiavámpíros gyökérségekkel már igen xd
2013. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Oké de azt is valahol láttam és ahogy olvastam tisztára mintha úgyan úgy fárasztanám az embereket körülöttem !
2013. ápr. 8. 19:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy.
2013. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!