Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz abban hogy valakinek...

Ki hisz abban hogy valakinek lehet 2 lelke vagy személyisége?

Figyelt kérdés
Anyám mesélte el nem rég hogy én iker lettem volna és hát a testvérem felszívódót a 1 és a 2 hónapban így egyedül születtem meg, Fiú vagyok 17 éves és elégé furcsát tapasztalok néha mert van olyan nap amire nem emlékszem viszont a lányok olyan dolgokról beszéltem amire nem emlékszem az a nap teljesen hiányzik vagy néha ien fél órás kieséseim vannak és nem emlékszem mit csináltam és kezd érdekelni ez, lehet hogy velem olvadt össze a tesóm még kiskoromban? mert amennyire elmagyarázta oszt társam ameik napra nem emlékeztem enyhén lányosabb voltam és már kezd zavarni a több ien kimaradt nap. :/
2013. ápr. 19. 07:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, még pedig azonnal:)
2013. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ilyenről én is olvastam egyébként, lehetségesnek tartom, nekem volt egy barátnőm akit szerettem elvileg ő vele is ez volt mint veled és hát olyan szélsőséges hangulat és érzelmi változásai voltak, hogy én is ilyenre kezdtem gyanakodni...
2013. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2 Hasadt a személyisége a kérdezőnek, azért van ez nála, és azért küldtem azonnal dokihoz.
2013. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, egyáltalán nem biztos... ez az iker effektus tudományosan is bizonyított, de ha ilyen ezoterikus szempontból vizsgáljuk, akkor elméletileg a lélek születés előtt kiválasztja hova fog születni, na most gondolom ezt előre tudja akkor,pl hogy halva születne, de mi lesz egy ilyen lélekkel?? Lehetséges hogy összeolvad a testvérével, vagy felváltva használják a testét...ki tudja
2013. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4 Ha nem akarod, hogy az illető 1 éven belül totálisan agyilag elboruljon, menthetetlenül, akkor ösztönzöd a dokihoz.
2013. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem ösztönzöm, azok nem nagyon érnek semmit főleg a pszichiáterek, akik csak annyit értenek hozzá hogy keményen begyógyszerezik...
2013. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Már voltam dokinál és az még csak felidegesített mert olyan irányba terelt és 2 éve járok pszichológushoz viszont a pszihiáterhez nem kapok idő pontot és hát furcsállom hogy már képek is vannak a én mappámban amiket nem én töltöttem le viszont amikor én voltam a gépen akkor jött le visszanézve de nagyon zavaros nekem ez a egész
2013. ápr. 19. 08:15
 8/23 anonim ***** válasza:
Ácsi... egy jó pszichológus csodákat tud tenni,ám nem biztos, hogy olyat fogtál ki, valamint előbb minden más lehetőséget ki kell zárni ezért kellene felkeresni egy tapasztalt, és gyakorlott spiritisztát, mert igenis létezik ilyen dolog, hogy ikrek esetén a meg nem születendő bekavarhat...olvass róla és tájékozódj kicsit az esetek között..
2013. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utána olvastam már ijesmi félének és ha nem kezeli időben akkor a jövőben elég hasadt elméjű személy is lehet belőlem :/ de ez nem ien rossz akaró hanem egy normál én csak enyhén lányosabb
2013. ápr. 19. 08:21
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
2 személyisége lehet valakinek. Skizofrénnek hívják az olyat.
2013. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!