Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem megy ki az a szó a fejembő...

Nem megy ki az a szó a fejemből, hogy krumplis pogácsa?

Figyelt kérdés
Ez most nem vicc. Tényleg nem megy ki a fejemből ez a szó. Ez a tudatalatti működése miatt van? Most pont nincs itthon krumplis pogácsa. Hogyha ennék egyet, attól elmúlna? Nem tudom, anyu sütne e.

2013. ápr. 20. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
krumplis pogácsa
2013. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azaz
2013. ápr. 20. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:
krumplis pogácsa
2013. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
krumplis pogácsa krumplis pogácsa krumplis pogácsa krumplis pogácsa krumplis pogácsa krumplis pogácsa krumplis pogácsa krumplis pogácsa krumplis pogácsa meguntam.
2013. ápr. 20. 20:20
 5/15 anonim ***** válasza:
nincs mit
2013. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez vajon mit jelenthet? Mit tegyek?
2013. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mondd hangosan sokszor, hogy NÁRCISZ. az szebb szó, lehet kicserélődik, és az ragad meg.
2013. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Antimod ***** válasza:

1) Minél többször ismételgeted, annál üresebben, és annál furcsábban cseng. Próbáld meg, érdekes élmény! :)


2) Vannak olyan netes oldalak, ahol szántszándékkal fülbemászó, és "ott maradó" zenéket gyűjtöttek össze. Ismered biztos, amikor egy dallamot nem tudsz "kiverni a fejedből". Kicserélni viszont állítólag lehet. ;) Hátha működik a szó-zene csere is.

2013. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
:DD ezen most sokat rohogok...:))))))) envelem ugy van hogy ha hallok egy jo zenet akkor kimegy a fejembol....de amikor egy olyan zenet hallok amit utalok es szerintem tenyleg rossz...(mint ma a suliban az egyik Justin Biebertol a Baby Babyt enekelte hogy idegesitsen es a fejembe maradt egy jo idore) szerintem hallgass olyan zeneket amiket utalsz es akkor az marad a fejedben...:D Krumplis pogacsa :))))))))
2013. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most átváltott. "A vonat nem vár..." Ez sokkal szörnyűbb.
2013. ápr. 22. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!