Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az élesztö nélküli...

Szerintetek az élesztö nélküli krumplis pogácsa finom lehet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ízre bitos jó, az állaga lesz tömörebb. Mellesleg gondolom nehezebben is sül át, így kisebbet darabokban kellene inkább megsütni. Szerintem nekem bejönne, mert én akkor szeretem legjobban, ha már kicsit megszáradt.
2012. szept. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi a krumplis pogácsába sose teszünk élesztőt csak a főt megtört krumplit,sót ,2 tojást,2 kanál zsírt és lisztet.össze gyúrom és kiszaggatom tetejét be vagdalom és bekenem tojás sárgájával.

Párom nagyon szereti és a gyerekek is.Nekem így tanította az anyukám...

2012. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert az meg a krumplitól lesz lágyabb. Pusz még a zsíradékok mennyiségével is lehet játszani, ha többet teszel bele, akkor valamennyire puhább lesz.
2012. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!