Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készül a legolcsóbb...

Hogyan készül a legolcsóbb krumplis pogácsa?

Figyelt kérdés
Most szeretném először elkészíteni, de csak a legszükségesebb hozzávalókból.Segítetek?
2012. nov. 8. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

[link]


Szerintem ez fincsi lesz

2012. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes a fentebbi recept, semmi élesztő hm...

Én egy bögre tejbe felfuttattok fél cs élesztőt, összekeverem a törtkrumplival, 1 tojást ütök bele(volt már hogy kimaradt és nem történt semmi)bele egy marék zsír, egy kanál só és annyi liszt amennyit felvesz.Sajnos pontos adagokat nem tudok írni mert sosem dekázom, csak érzéssel.Néha megy bele egy kis tejföl is akkor értelem szerűen több lisztet vesz fel.

2012. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi Mindegyőtöknek!

Viszont nincsen itthon élesztő.Helyettesíthetem sütőporral?Valami tényleg kellene bele, hogy ne legyen annyira tömör.

2012. nov. 8. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sütőporral is meg lehet csinálni.Vannak sütőporos pogácsareceptek.Az eredmény biztos más lesz de attól még lehet finom.A sütőport a liszthez keverve tedd bele!
2012. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

És íme:

[link]

:)

2012. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok!

Sajnálom, ha nem nyerte meg a tetszésedet, de te a legolcsóbbat kerested, és nem a legfinomabbat. !!!!

2012. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!