Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nők mért hisznek jobban az...

A nők mért hisznek jobban az ezotérikus dolgokban?

Figyelt kérdés
Mért lehet velük minden hülyeséget elhitetni?

2013. márc. 16. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sztereotípia,de most hogy mondod...Hát,nem tudom de férfiaktól is hallok szép számmalo baromságokat.


Különben talán inkább privátban válaszolok (ha rájövök) mert nem akarom hogy az ezotéria topik összes hölgyeménye lehúzzon 1000.-nek a toplistán.


Poliateista

2013. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 x) ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nem igaz. Ha megnézed a híres ufókutatókat például, nagy részük férfi.
2013. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzékenyebbek. Bár én metafizikailag érzékeny férfiakat is ismerek, többet is.
2013. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Az ufoknak és földönkívülieknek nem sok köze van az ezotériához.
2013. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert hülyébbek
2013. márc. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyedebb az elméjük, nem görcsölnek rá a lineáris gondolkodásra, szeretik az intuitív "segítőt", és jó eredménnyel használják pajkos kis fruska koruk óta. Ettől is csak jobban szeretjük őket. Kár, hogy kisebbfajta kulturális tabu a férfiak számára, hogy mentorukká fogadjanak néhány nőt, kezdve az anyával és a nagymamával, folytatva a feleséggel és a saját lányaikkal, ha vannak.
2013. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiagy racionálisabbra sikeredett az evolúció során. Őket nehezebb bevinni az erdőbe mindenféle "tudománytalan hülyeséggel".
2013. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez általánosítás, én pl nem hiszek az ilyesmikben, velem ellentétben viszont ismerek egy pár férfit, akit az orránál fogva lehetne vezetni ilyen marhasággal. :/

Nők és férfiak közt is vannak ilyenek sokan.

2013. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ők (általában) lunáris, holdszerű természetek.
2013. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fanyar válasza:
Nem racionális gondolkodásúak, hanem érzelmi vezérléssel tájékozódnak
2015. márc. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!