Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki már elmélyítette kapcsolat...

Aki már elmélyítette kapcsolatát a MOST-al?

Figyelt kérdés

Mióta ráébredtem az igazságra, és gyakorlom is elég jól megy meg minden, megszabadultam minden belső feszültségtől, stb.

Az egyetlen dolog ami furcsa számomra, hogy azóta éjszakánkét mintha ébren lennék, tehát tudatos vagyok. Érzem hogy csukva van a szemem, tudom hogy alszom éppen, de hallok minden hangot, álmaim mintha nem is nagyon lennének, csak inkább gondolatok, de azokat már nem élem meg képileg, csak úgy tudom, hogy ott vannak, azt kész... :D Reggel még is brutálisan kipihenve ébredek, sőt! Nem felébredek, hogy na kinyílt a szemem, hanem szabályosan ébresztem a testem. :D Jó uton járok?



2013. máj. 3. 07:18
1 2
 1/20 Jézus :) ***** válasza:
92%

Ha jól érzed magad, és boldog, vagy, akkor biztos lehetsz benne, hogy jó úton jársz :).

Egy idő után teljesen eltűnnek ezek a kérdéseid is, mert teljesen megleszel győződve arról, hogy amit csinálsz az helyes. A válaszok majd automatikusan jönnek. Amíg még vannak hasonló kérdéseid, addig az úton haladsz. Mikor már nem lesz több kérdésed, mert magad is tudni fogod a választ, érezni fogod, akkor már megérkeztél.

2013. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

echart tolle- a most hatalma

erre gondoltál?

2013. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, amiről ő is beszél, nem konkrétan a könyvről. :)

Jézus, köszönöm szépen, érzem én magam is, hogy jó uton járok, csak gondoltam(:D) megkérdezem azért.

Azért erről az elemzésről még nem sikerült leszoknom teljesen, mindig is az a tipus voltam, aki mindent megakart magyarázni, kielemezni, stb., még nem sikerült teljesen eldobnom ezt :D Köszönöm szépen a válaszod!

2013. máj. 3. 08:21
 4/20 anonim ***** válasza:

Ezek mind-mind ilyen önámítások némi képmutatással vegyítve.


Olyan, mint a tüske kihúzása helyett fájdalomcsillapítót bevenni.

2013. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy bele rondítok, de ha jól értem a megvilágosodás felé elindultál, és mint buddha szabadulsz meg a vágyaidtól. De drága barátom kérlek kis realitás,

"de azokat már nem élem meg képileg, csak úgy tudom, hogy ott vannak, azt kész... :D" tehát totál fogyatékosan nem lehetünk a mostban,először alapvető dolgokat tanulj meg pl fogalmazni vagy írni,kétlem hogy a megvilágosodtak táborát "..." ":D" használó,gyakorikérdéseken kérdezők erősítik. Az út rossz már csak azért mert itt kötöttél ki.

2013. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Jézus :) ***** válasza:
Én értem mit akart a kérdező kérdésével. Errő eszembe is jutott egy idézet: "Jézus mondta: Aki keres, ne hagyja abba a keresést, míg csak nem talál, és ha találni fog, zavarba jön majd, amikor zavarba jön, csodálkozni fog és a mindenségen uralkodni."
2013. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rendkívül fontos, az, hogy hogyan fogalmazok, nem de? :D Hiszen gondolom érted miről beszélek, akkor miért kötsz bele? :D Ez a lét elemed, rácsapni az első dologra, ami szúrja a szemed? :D
2013. máj. 3. 08:48
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi az a MOST?
2013. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Jézus :) ***** válasza:

Hogy mi a most? :) Erről sokat lehetne beszélni, mert se nem a múlt, se nem a jövő, ha nem a MOST.

Inkább ajánlom olvass el Osho-tól pár beszédét. Echart Tolle is sokat tanult tőle.

2013. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm, volna esetleg konkrét javaslatod magyar nyelven? (Esetleg szabadon letölthetö internetes hozzáféréssel?)
2013. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!