Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy Apa valóban meggyűlölheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Apa valóban meggyűlölheti a gyereket, ha rájuk való hivatkozással szakítja meg a kapcsolatát vele a szeretője?

Figyelt kérdés

A férjem (43 éves) kb.: egy éve tart fenn viszonyt egy másik országban élő elvált egy gyerekes 30 éves nővel. Összesen 4-5x találkoztak személyesen, a többi virtuálisan chat, telefon, sms szinten zajlik. A férjem azt állítja hogy szerelmes. A nő valószínű megunta ezt a fura kapcsolatot és néhány hónapja már ki akar hátrálni. Arra hivatkozik hogy nem akar tönkretenni egy családot és a gyerekeink lelkét nem akarja összetörni. (Mondanom sem kell már késő)

Erre a férjem úgy reagált, hogy: "Ha gyerekeimmel zsarolsz és miattuk hagysz el, akkor én a gyerekeimet meggyűlölöm és azonnal elköltözöm otthonról."

Amikor ezt én elolvastam (véletlenül chat-titkot sértve)úgy éreztem a férjem egy szörnyeteg, hogy ilyet leír. Próbáltam magamnak kisebbíteni ezt a "bűnt" azzal, hogy nem gondolta ő ezt komolyan, csak drámázni akart a szeretőjének. Soha nem gyűlölné meg a gyerekeit. Ugye????



2013. ápr. 14. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs, meggyűlölheti-e őket, de hogy te mi a francért vagy vele, az az én kérdésem...
2013. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a férjed össze jött evvel a nővel,akkor is tudta gyerekei vannak.Amúgy meg ha ezt felvetette gyülőlni fogja őket,elköltözök hát segíts neki össze csomagolni.ne nőt okold ahoz semmi közöd.A férjed egy lelki nyomorék
2013. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben, igen, meggyűlölheti és mindazokat akik a boldogságának útjában állnak..tehát téged is a gyereket is.


És ezt miért viseled el,miért élsz olyannal aki másba szerelmes? A szertő unja meg hamarabb. akkor csak vesztesen jöhetsz ki ebből...und meg te.

2013. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, értem amit mondotok. Teljesen érhető is a felvetés miért vagyunk még együtt. De most nem rólam van szó. Az a kérdés hogy a kimondott szó vagy a papírra vetett...valódi és igaz gondolatot takar-e minden esetben. Lehetséges-e hogy nem úgy gondolta ahogy írta, csak sarkított, felnagyított, szeretőtől sajnálatot kivívó, drámai hatás kedvéért íródott le?
2013. ápr. 14. 11:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, de rólad van szó....és ha hagyod magad megalázni, ezt látják a gyerekek még téged is a meggyűlölhetnek gyerekek .


De, ha így tetszik...igen lehet, hogy a férjed csak pillanatnyilag gondolta úgy és emellett egy remek ember. Igyekezett bevágódni a szeretőnél...

2013. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, vannak olyan jellemtelen emberek, akik kepesek ellenseget latni a gyerekeikben is, ha új szerelem ezt kivánja.

Ilyen volt apám is, pont.

Olyankor elviselhetetlen volt, szinte kiutalt a házból.

Sajnos ez igy van.

Sajnalom, hogy ez a ferfi a ferjed!

2013. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó elötti, remélem vicceltél! "Remek" ember ilyet nem ir.

Sajnos az ilyen ember nem szereti a gyerekeit, aki ilyet mind es soha nem is szerette, es sajnos, soha nem is fogja szeretni öket.

Ha a szeretö normalis nö volna , látná, hogy a pasi nem normális, az ilyen képes ölni a szeretöjéért ilyenekkel van teli a hiradó, az ilyen gyerekgyilkos, szerelmes apákból, aki az uj nö erdekeit vedve, gyilkolni képes.

Ha majd ráakad egy hozzá hasonló, sötét gondollodású, primitiv nöre, aki ezt bóknak veszi, akkor jaj lesz nektek, mert a házból is kirak titeket, ha a "szerelem" azt kéri.

Tapasztalatból mondom es remélem ezt soha nem éritek meg, csak tudd, hogy kivel allsz szemben!!!

2013. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Az egész kérdésed egy hatalmas kamu:DD
2013. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Kezded , kamugyanúsitasokat megint? Megörülök ettöl.
2013. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg sosem szerette őket/titeket igazán. Ha szeretett volna, nem írna most ilyeneket. Amúgy sem lehet valakit meggyűlölni úgy "hogy majd akkor megutálom őket".


Talán vannak érzései a gyerekek felé, de közel sem olyan erősek, mint ami egy apától elvárható lenne.


Az igazság az, hogy sok férfi alkalmatlan az apaságra(igen, sok nő is, de most nem ez a téma), mégis csinálnak gyereket, mert "mért ne". Csak aztán mikor anyával kihűl a viszonyuk, az egész családban csak egy koloncot látnak majd, amitől meg kell szabadulni. Ehhez remek eszköz szinte bármi: k.rvázás, alkohol, munkamánia, szeretők...


Te egy ilyen helyzetbe keveredtél, és bár a kérdés nem erről szól, de engedd meg, hogy leírjak még valamit: Míg a férjed otthon van veletek, addig érzik a gyerekek, hogy az apjuk nem szereti őket, és ezzel szembesülnek nap mint nap. Viszont ha erőt veszel magadon és otthagyod őt, a kezdeti sokk után a gyerekek megszokják, hogy van egy anyjuk, és szereti őket, plusz nem kell kerülgetni egy olyan apát, aki csak béklyóként tekint rájuk.

2013. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!