Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért csak 4 tudatos álmom...

Miért csak 4 tudatos álmom volt eddig szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve foglalkozok ezzel. Nyáron volt 3 tudatos álmom, 1 pefig pár napja.

Valóság tesztezek.

1.t.álmom tömören:

egy könyvtárban vagyok, ahol pár ember elkezd randalírozni. Ekkor odamegyek és elkezdtem egy székkel ütni őket. Mi a rossebért csinálom ezt? Ekkor rájöttem hogy álmodom, és gyorsan géphez ültem hogy milyen az álomba gépezni. Programok nem indultak el (ki gondolta volna) a gyűrűk urát meg akartam nézni de valami marhaság volt, hogy amikor a hegyen mennek át akkor ott egy jacuzzi, stb. Majd amikor kiléptem a könyvtár ajtaján visszaestem sima álomba.

2. Ez rövidebb volt, de az előzménye hosszú, ha valakit érdekli, ellinkelem szívesen az álomnaplóm: egy kis szobába vagyok, ahol egy krapi beszél nekem hogy mindenkit nyomon lehet követni, stb, majd egy kardal levágja a fejem. Nagyon féltem hogy mi lesz, hisz valóságosnak tűnt. A krapi csak beszélt(erre kb pontosan emlékszem): ha nem akarsz meghalni, vegyél levegőt. De nem tudsz. Lassan elveszítted a látásod. (ekkor elkezdett homályosulni minden, és a végén nagy feketeség volt már) a szaglásod is elveszítted, akárcsak a hallásod. Meghalsz! (nagyon be voltam szarva, de tényleg) hirtelen ott állok a szobába. L alakú. Az L rövidebb részében vagyok. A sarokban ott egy holttest, és véres a fal. Vagy meghaltam, vagy álmodom. Szerencsére csak álom volt. Teljesen valóságos volt. A falon egy hatalmas ablak volt, amin át felhőket láttam csak. Velük egy magasságba lehettem. Sárgás színűek voltak. Gyönyörű volt. Volt egy ajtó is. Azt kinyitottam, és egy utcára érkeztem, és sajnos megint visszaestem sima álomba.

3: ez nagyon rövid volt, előzményt itt se írom le nagyon:

egy tornádó van szembe az olajfinomíttónál (ami valóban ott van) furcsállom hogy fák megmaradnak, de az oszlopokat kitépi. Rájöttem hogy álom. Repülni akartam. Ugrottam egy hatalmasat, sacc 5-6m magasat, de egyből szétesett az álom és felébredtem...


4: régi lakásunkba vagyok a folyosón, amikor a bátyám szól, hogy nincs net, mire azt felelem, hogy az álomban persze hogy nincs net. Hirtelen rádöbbentem. Álmodok? De szinte egyből szétesett az álom és felébredtem.


2013. máj. 12. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg még 1 tudatos álmom se volt bakker... mert amikor rájövök az álomban, hogy álmodok, akkor valamiért egyből szétesik. Tiszta rossz...


De mondjuk azt a valósághűséget nagyon bírom benne.. egyszer-kétszer már meg is haltam asszem. Leestem az égből, meg lelőttek asszem/vagy zombik téptek szét, nem tudom már... Állat volt.

2013. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem is öltek meg már párszor.

A kedvencem:

van egy út elágazás. Egyik megy tovább, a másik lefele visz (egy hegy félén vagyok)

előre mennék, de pár kocsi elémhajt és kigyúrt állatok az utam állják, ezért lefele megyek.

Bal oldalt szakadék, jobb oldalt meg meredek hegyfal. Az ösvény ami tök egyenes. Nem kanyarog oldalra. Lejtése ilyesmi > (mint ennek a felső szára.)

egy bokor van az út közepén. Egyszer csak elkezd lőni onnan valami.

Egy csukjás íjász volt. Elkezdtem futni felfele, de követett, és lőtt. Majdnem feljutottam, amikor eltalált. Fájt is rendesen. Utolért. Nem volt arca, csak egy alaktalan paca. Megijedtem (itt is) hogy meg fogok halni. Kelek fel az ágyamból, oldalra nézek, de ott áll. Majd tényleg felébredtem.


Köcsög tévébredés volt :)

2013. máj. 12. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
gyakorolj tovább :) nekem 5-6 év után lett nagyon sok, általában akkor, ha reggel megreggelizek, iszom kávét, és visszaalszom. Na aakkor szinte biztos a siker
2013. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha én reggel felébredek magamtól akkor az hétszentség hogy nem tudok visszaaludni.

Kivéve ha ébresztővel kelek, de akkor nem csak én ébrednék fel :S

2013. máj. 12. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alvást pihenésre, regenerálódásra használd, ne a hülye játékokra. Mert ez nem más.
2013. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted hogy hülye játék?

Ugyan úgy alszom közbe

2013. máj. 16. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!