Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Agykontrollt, aura látást,3....

Agykontrollt, aura látást,3. szemet, és elsőnek legfőképp tudatos álmodást és hasonló dolgokat szeretnék tanulni! 15 éves vagyok és teljesen komolyan gondolom! Milyen lehetőségeim lennének erre?

Figyelt kérdés
Tanfolyamokra sajn nincs pénzem/pénzünk meg 14 évesen nem is nagyon költenék ilyenre még mert sajn nagyon drágák és anyum nem is hisz ezekben. Tudtok valakit aki ilyenekben segítene nekem ingyen? Pest megye. Megadom e-mail címem vagy facebookom is ha kell. Légyszi olyat ne írjatok hogy neten lehet, mert próbáltam, vagy akkor konkrét oldalakat kérnék. Csak komoly válaszokat várnék.

2012. aug. 11. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a szellemekkel is felszeretném venni a kapcsolatot.
2012. aug. 11. 17:23
 2/9 anonim válasza:
0%
Én Mosó Masa Mosodáját ajánlanám, az elérhetőségük: www.mosomasamosodaja.net
2012. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a szellemeskedést nem ajánlanám, mert az égiek rád ragasztják akit megidézel és szivatni fog sokáig utána.


Ha szeretnél ilyesmit tanulni akkor kitartásra van szükséged.

Az egykontrollos könyvek és hangagyagok fent vannak a neten. keresd meg magad, a srcirb-et ajánlanám utánanézésre.

Nyomtasd ki úgy olvasgasd. Aztán alfázz sokat.

Meditálj, nem nehéz. Az elméd uralása a teljes élet kulcsa nem a mágia. Tanulj meg főzni, az mágia :)

Olvass a pszichológiáról, ajánlom Eric Bernét. Feldmár Andrást, nekem ők adták a legtöbbet.

2012. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*****

pontosabban



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudatos álmodást szeretnél tanulni segíthetek anyag gyűjtésben. Sokat akarsz egyszerre, a tudatos álmodás sem egyszerű, de tanulható megfelelő mennyiségű kitartással és türelemmel.. Írj nekem egy privátot és segítek!

2012. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2. Sajnos alfába sem bírok lemenni.Igen meditálni is szeretnék, próbálkoztam, de még nem sikerült.Töbsször főztem már :D szeretek főzni.Aura látás még az elménkhez tartozik vagy az már mágia? Sajn a szellemekhez akkor lenne kedvem amikor minden összejön..De akkor nagyon..
2012. aug. 15. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te túl fiatal vagy, egyszerre, gyorsan akarsz mindent és nem vagy elég kitartó. Persze lehet tévedek, mert magamból indulok ki.:D Én is egy idős vagyok veled, és hasonló dolgok érdekelnek. Sok könyvet be is szereztem pdf állományban, de nem tudom magam rászánni, hogy neki álljak olvasni. Pedig szerintem ha sokat olvasnál a témában az biztos segítene, csak az ugye lassú folyamat, mire megtalálod az igazán jó anyagokat és fel is dolgozod őket. Persze sokkal gyorsabb és hatásosabb a folyamat ha valakinek van egy "mestere" de szerintem mi ehhez túl fiatalok vagyunk még.:) Inkább próbálkozz magad megismerésével, azzal is nagyon sok mindent elérhetsz.
2012. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TullioCampagnolo válasza:
22%

Ebbe ne kezdj bele!

Ez egy ördögi kőr!

A sátán adja meg a 3. Szemet

Olvas el a teljes jelenések kövét

Hiddel megéri, mert ez egy borzasztó dolog!

(Engem majdnem, csomó társamat pedig be is csapták ezzel, s nem tudnak elszámolni a lelkiismeretükkel)

Ha még az elejèn tartasz, akkor pont időben vagy, hogy abbahagyd!

Ez egy sátántól kapott rosszképesség, s ha a szellemekkel beszélsz, akkor a sátánnal kommunikálsz, csak felveszi az adott halott ember, vagy szellem hangját.

2012. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, hozzáértésed akkora mint annak a könyvnek a valóságtartalma.:)
2012. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!