Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy van egy előre elrendelt életút? Legalábbis nagyjából elrendelt, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem hogy évek óta küzdök,szenvedek valamiért,és folyamatosan belém rúg az élet.de olyan szinten van balszerencsém vele évek óta,hogy már teljesen kivagyok akadva.egyszerűen hiába minden nem haladok...mintha azt akarná mondani az "élet" vagy valami felsőbb hatalom hogy ez nagyon nem nekem való út.éreztetek már ilyesmit?
2013. máj. 14. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamiért? Konkrét dologért,vagy úgy mindenért beléd rúg?
2013. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nem mindegy hova születik az ember,mert ha pl a cigánytelepre abból valószínűleg soha nem lesz országelnök
2013. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sok minden rossz történt néhány év alatt,(családi,betegség stb)de konkrétan egy dolog aggaszt.hiába teszek érte nem jön össze.még a körülményekre se lehet fogni..mindig történik valami..mintha nem ennek kellene történnie velem,amivel el vagyok foglalva.mintha el lennék átkozva.eddig nem hittem ilyenekben,alapjáraton tényeknek hiszek,tudományos beállítottságú vagyok.de már nem tudok mit kitalálni..
2013. máj. 14. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a dolog nem neked való, inkább más dolgot kellene kitalálnod.

Egyébként az életút annyiban van előre elrendelve, hogy mindenki folyamatosan a halál felé megy. Minden pillanatban közelebb kerülünk hozzá! Időben kell cselekedni, mielőtt még túl késő lenne!

2013. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:

Én is így érzem.

Ha folyamatosan "nem jön össze semmi", akkor valószínűleg valamin változtatnod kell. Az már teljesen szubjektív, és egyénre szabott, hogy mi az. A saját életemben is kapom a jeleket, mikor kell lépnem, mintegy ösztönző jelleggel. Észre lehet venni, ha figyelsz rá. Sokszor megmagyarázhatatlannak tűnik, sokszor teljesen banális, viszont összefüggéseikben vizsgálva ezeket az olykor akadályozó, olykor valami felé terelő tényezőket, kirajzolódik egyfajta út.

2013. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%os! És milyen jeleket?
2013. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antimod ***** válasza:

"És milyen jeleket?"


Nehéz összefoglalni.

Például úgy értékelem, ilyen "noszogatás" volt az is, hogy munkahelyet váltsak néhány évvel ezelőtt. Szerettem ott dolgozni, de hirtelen óriási hibákat követtem el, egyre többet, hiába figyeltem oda még inkább. Végül úgy döntöttem, váltok. Érdekes, hogy sem azelőtt, sem azóta nem követtem el feleannyi baklövést sem a munka során, mint abban az időszakban két hét alatt. És sokkal hajtósabb helyen vagyok most.

Másik jellegzetes példa, amikor valami ostobaság "közbejön", érdekes módon éppen akkor, amikor megtennél valamit. Később kiderül, hogy jobb is, hogy ez nem történt meg, és utólag "hálás" vagy, hogy így esett. Számtalan ilyen van. Apróságok, de észre lehet venni őket.

Nem akarok mindenbe belemagyarázni valamit, de a puszta véletlennek sem tudok tulajdonítani mindent.

2013. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem a sulival van ez.egyszerűen semmi nem úgy jön össze.pedig naphosszat ülök,tanulok,nincs hobbim már semmim.nem járok sehova.tv-t is alig nézek.mindent erre áldozok,és úgy érzem nincs eredménye.de olyan szinten hogy nagy kakiban lehetek nemsokára.pedig megteszem ami tőlem telik.kb 2 éve érzem azt hogy nem élek szinte.csak vagyok.nem tudom mi legyen.lehet hogy jelzés hogy nagyon nem való ez nekem...nem csak simán béna vagyok.vagy csak szeretném ha az lenne.de évek óta olyan mintha nem az én életemet élném.kész kín lassan
2013. máj. 14. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!