Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elmélet az értelmes ember...

Elmélet az értelmes ember megteremtésére?

Figyelt kérdés
Szóval az egész arra épül hogy láttam egy videót ahol azt mondták 50 ezer évvel ezelőtt idegen dns került a géneink közé ami segített fejlődnünk úgy ahogy semelyk más faj nem tudott.. (Ha tényleg volt egy ilyen ember pár aki megkapta az idegen dns akkor még a vallás is bejöhet mint Ádám és Éva) aztán fejlődtünk.. valahogy mindig is éreztük sejtjeink mélyén hogy valamilyen felsőbb dologhoz tartozunk, ezért elneveztük Istennek, szerintem ezek a felsőbb lények még most is figyelemmel kísérnek minket (Ufo észlelések, angyalok stb.) én kb. úgy képzelem el ahogy mi figyeljük a hangyákat, hiába vagyunk fejlettebbek nem tudunk az ő szintjükön "beszélni velük" ahogy szerintem a fejlettebb lények se tudják megértetni magunkat velünk, de megteremtettek minket és kíváncsian várják mi sül ki a dologból... (szerintem amúgy kinyírjuk a földet de hát ki tudja..) Az is fura hogy az ember miért érez késztetést a repülésre,miért akarunk egyfolytában az űrbe menni más bolygókra.. miért olyan jó érzés repülni? mintha a sejtjeink mélyén ezt is megörököltük volna..
2013. máj. 19. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hangyák nem igen írtják egymást vallási és egyéb okok miatt, sőt, még a bolygót sem pusztítják. Remek közösséget alkotva, egy közös célért megtesznek mindent.

Akkor most melyik faj is a fejlettebb? Én nem vagyok benne biztos, hogy mi vagyunk azok, akiket fejlettnek lehet tekinteni, mert a hangyák viselkedése a mi történetünkben jó esetben is, csak ezután fog következni. Szomorú az igazság, de egy atombomba még nem tesz minket értelmessé, és fejletté.

2013. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha az idegenek megteremtették az emberiséget, akkor kik teremtették az idegeneket?
2013. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az is fura hogy az ember miért érez késztetést a repülésre,miért akarunk egyfolytában az űrbe menni más bolygókra.. miért olyan jó érzés repülni?"


Azért, mert kíváncsiak vagyunk...ott mit tudnánk birtokba venni, ellopni, elpusztítani.

2013. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szép és jó, h erre időt fordítottál, h ezeken az összefüggéseken elmélkedj, de egy egyszerű kérdés.

Szerinted Czeizel Endre genetikus orvos professzor miért nem osztja a véleményed?

ezen elgondolkodnék...pedig ő ért ám az emberi génekhez, és nem pecsistoppos meg paranormal oldalakról tájékozódik!

2013. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DarkLantern ***** válasza:
Ha feltételezzük az idegen dns-t (ami kizárt) akkor az 50 ezer év alatt rendesen felhígult volna (gyengül a minősége, mint mikor a fénymásolat fénymásolatát fénymásolod), olyannyira hogy mára ez lényegtelen lenne.
2013. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DarkLantern ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy az önpusztító emberi civilizáció szerinted értelmes?
2013. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy az idegenek olyasmik mint mi , tehát kísérletezgetőek és nem biztos hogy "értelmesebbek" csak technikailag fejlettebbek és hogy minket "megalkottak" még korántsem biztos hogy jó dolog, de szerintem az nagyon érdekes hogy az ember rövid idő alatt milyen technikai fejlettségi szintet ért el, hogy miért csak az ember? a cápa mondjuk miért nem kezdett el úgy fejlődni mint mi?
2013. máj. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!