Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy használjam a Vonzás...

Hogy használjam a Vonzás törvényét lépésről lépésre?

Figyelt kérdés
Hallottam már a vonzás törvényéről, és sokszor segitett. De elég sok idő után tudott segiteni. Valaki nem irná le hogy használjam lépésről lépésre?
2013. máj. 21. 06:11
 1/5 anonim válasza:
olvasd el a titok c. könyvet. Nekem az segített. Röviden ezt nem tudnám leírni :)
2013. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen már a filmet azt láttam. De a könyv az másképp agyja elő? :) Am tudok mindent a vonzás-ról, csak modositani akarom, mert eléggé soká hat :)
2013. máj. 21. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
A Titok c. könyv nem ér semmit,nekem azt mondták! Egyébként engem is érdekel a téma.
2013. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ér valamit, mert igaz, de jobb ha kiegészited, pár vonzás videoval. Meg ezt nem lehet megtanulni egy nap alatt. nekem is kb 2 hónap volt.
2013. máj. 22. 16:42
 5/5 anonim válasza:
A vonzás törvényét nagyon egyszerű használni de sajnos nincs olyan módosítás amivel rövidebbre lehetne fogni. A lényege az amit a titok című filmben mondanak sokszor kell gondolni az adott dologra amit szeretnél el kell képzelned mintha már a tiéd lenne..esetleg kitenni egy képet róla vlhová ami látható és minden nap ránézni és mikor ránézel ismét el kell képzelni h már a tiéd. Ülj le egy csendes helyre és kb 5 percig gondolj arra amit szeretnél elérni képzeld azt h ott van a kezedbe a szobába játsz el mintha tényleg ott lenne és ezt minden nap amig be nem teljesül! És fontos h közben semmi negativ gondondolat ne szakitson félbe! Csak pozitivan gondolj rá. Van olyan dolog ami már másnapra sikerül de van olyan ami bele telhet 1 hónapba is ezt sajnos nem mi irányítjuk.
2013. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!