Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a vonzás...

Hogyan használjam a vonzás törvényét, ha egy új házat akarok"bevonzani"? Kíméljenek, akik nem hisznek benne!

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 00:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Csak azt fogod bevonzani, amire valóban szükséged van.

Én pl. hiába kérném a lottóötöst az univerzumtól, mivel nem arra van szükségem, hogy az ölembe hulljon rengeteg pénz, hanem, hogy dolgozzak meg érte.

2010. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű! Először vonzzál be 20 millió ft-ot - utána már szinte magától jön a ház!
2010. febr. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod, hogy úgy teszel, érzel, mintha már meglenne.

De, ha nincs benne a "sorsodban" nem fog sikerülni.

2010. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Kezdetnek vonzzál be egy jól fizető munkát!!!!
2010. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

NAmost ha jól értem, akkor ez itten a TUDOMÁNY rovat. A tudományban nincs olyan, hogy hiszek benne vagy nem. Ha egy törvényről bizonyítva van, akkor van, ha nincs, akkor nincs. A törvényeket nem nagyon lehet használni, maximum egy egyenlet felírásakor.


A vonzás törvénye alatt nyilván a gravitációt érted (mert ha nem, akkor azt nyilván nem a TUDOMÁNY rovatba írtad volna). Én hiszem, hogy a gravitáció létezik, elég jól be van bizonyítva. Ennek értelmében minden ház (akár új, akár régi) fejt ki rád gravitációs vonzást.


Ha nem erre voltál kíváncsi, akkor tedd át a kérdésedet egy másik rovatba.

2010. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

" ... Ha egy törvényről bizonyítva van, akkor van, ha nincs, akkor nincs ... "


Ez egy kicsit sarkos fogalmazás, ha már a tudománynál tartunk. Én azt mondanám, hogy ha nincs valami bizonyítva, akkor annak megléte még lehet valószínű. Nem feltétlenül "nincs" ...


De a kérdés igencsak érdekes :D Fejtsd ki kérlek kedves kérdező, hogy is akarsz egy házat "bevonzani" ?


maci

2010. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
pozitiv gondolkodással
2010. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

"Ez egy kicsit sarkos fogalmazás, ha már a tudománynál tartunk. Én azt mondanám, hogy ha nincs valami bizonyítva, akkor annak megléte még lehet valószínű."


Igazad van, próbáltam óvodás szintre sarkítani a dolgot, de tisztában vagyok vele. Mindenesetre jó, hogy elmondtad, de ez már általános iskolai szint, úgyhogy nem biztos, hogy mindenkihez eltalál. :)

2010. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Igazad van! így talán megérti a kérdező is ... bár ebben sem vagyok biztos :D


maci

2010. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Én sikeresen alkalmaztam már a vonzás törvényét több életterületen is. Most éppen 20 millió Ft bevonzásán dolgozom, és tudom, hogy sikerülni fog.

Kedves Kérdező!

Csak a végeredményt lásd Magad előtt!!! Sikerülni fog!!!!

2010. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!