Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire utalhat az, ha valakinél...

Mire utalhat az, ha valakinél az összes "parajelenség" előfordult már?

Figyelt kérdés

Spontán pszichokinézis, tudatmegosztás, jövőbelátás, telepátia, testen kívüli élmények, tisztán érzés(olvas a tárgyak "emlékeiben"),"tisztán hallás"(olyan dolgot hall, ami még nem hangzott el, mások gondolatát hallja),tudatos álmok, jósló és egyéb álmok és emlékszik szinte mindre tökéletesen."Szellemek" érzékelése....Nagyjából ennyi, remélem semmit nem hagytam ki.

Ezek a dolgok nem egyszerre vannak állandóan jelen, változó, hogy mikor melyik jelenség bukkan fel.

Kíváncsi lennék, mennyire jellemző, hogy ez mind előfordul egy ugyan azon személy életében?Nem inkább az jellemző, hogy csak egy vagy két ilyesmi képesség van meg valakiben?

Ha valakinél ilyen sok van, annak mi lehet az oka?

Nem hazudik egyébként, meggyőződtem róla, hogy tényleg meg van áldva ezekkel az adottságokkal, vagy mi fenékkel...Amúgy komoly, egészséges, épeszű emberről van szó.Bárki lehet ilyen, vagy erre születni kell?


2013. jún. 15. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Arra hogy h*lye az illető!
2013. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valami érdemibb választ esetleg??
2013. jún. 15. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:

Én hiszek ezekben a képességekben, mert már párnak bebizonyították a létezését, de hogy egy személyben megvan az összes KIZÁRT dolog. Ilyen a történelem folyamán még egy személynél sem bizonyosodott be, ebben biztos vagyok, mert ismerem az összes ilyet és a hozzá kapcsolódó személyek történetét. Mindenkinek csak 1-max 2 ilyen képessége volt.

Az ismerős miért nem megy el a TV-hez hogy bemutassa a képességeit? Hiszen ha valósak, nincs mitől félnie, és méltán népszerű lesz. Ennyi.

2013. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Skizofrén, de megtanulta leplezni.


"Szellemek" nem léteznek, erről volt egy dokumentumfilm, bebizonyították, hogy a "szellemek" magas interfenciás, elektromágneses sugárzásos jézusheréje... asszem youtubeon fent van.

2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Érdemibb választ... mit szeretnél hallani?
2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy halucinál. Kevesebbet kéne füveznie.
2013. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem füvezik(nem iszik, nem dohányzik), nem skizofrén, nem gyerek, nem néz horrorfilmeket...Amúgy nem agykontrolozik, nála ezek teljesen spontának, semmit nem tesz érte.

Milyen érdemibb választ?

Hát, amit már kérdeztem, hogy mi lehet az oka, hogy ilyen?Én is szeretnék ilyen tapasztalatokat, de nekem nem megy...

Olvastam már olyanokról, akinek van valami "harmadik szeme", meg valami pszichikus vagy milyen ereje van(vagy hogy mondják?)ezek mit jelentenek?Ez lehet az oka a dolognak, vagy még más okok is lehetnek, amitől ő ilyen?Na, ilyen válaszokra gondolok, erre kéne magyarázat.

És akiben ilyen képességek nincsenek, annak mi lehet az oka?

2013. jún. 15. 21:24
 8/16 anonim válasza:
szellemeket démonokat vagy hasonló dolgokat lát?? mert harmadik szemnél általában ez is szerepel...
2013. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A hármas vagyok, én értelmesen írtam. Miért nem válaszolsz arra, hogyha ezeket mind megtudja, akkor miért nem lesz velük híres? Degeszre kereshetné magát. Ha nem is mint para képességű ember, hanem mint mentalista, vagy bűvész.

És mint írtam még egyetlen egy ember sem volt ilyen, akinek ennyi képessége lett volna.


Egyébként valakinek veleszületett adottság, valakinek pedig valamilyen baleset után jöttek elő ezek a képességek vagy egyszerűen csak spontán. Én még sosem olvastam, hogy kitanulta volna valaki. De szerintem mindenki rendelkezik ezzel, hiszen mindannyian ugyanazon faj vagyunk és ugyanúgy épülünk fel testileg, csak nem tudni hogy lehet előcsalogatni ezeket.

2013. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább menjél aludni!
2013. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!