Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Álom volt vagy tényleg megtört...

Álom volt vagy tényleg megtörtént? Vagy csak szimplán skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés

Üdv emberek! Amit most leírok, szóról szóra igaz, és nekem hatalmas traumát jelent a mai napig. Kezdem is...


Egy olyan sztoriról lenne szó, hogy pontosan nem emlékszem, hány éves lehettem, de a mai napig előttem van minden egyes pillanat, és úgy érzem, hogy tényleg megtörtént, bár elvileg lehetetlen...


Éjszaka volt, az egész család aludt. A szobában sötét volt, így nem láttam semmit... Nem tudtam aludni, így fent szenvedtem, és vártam, hogy elaludjak... Hirtelen éreztem, hogy valami megfogta a karomat -Itt ki esik egy pillanat- mikor magamhoz tértem, a plafon környékén "lebegtem" , és akárhogyan is könyörögtem, kiabáltam, nem akart elengedni... -Itt is ki esett egy rész...Szerencsére- Majd ez után anyáék keltettek, állítólag alig akartam magamhoz térni, de ezt nem mondtam el nekik, mert féltem...


Az igazat bevallva ezt akár mikor próbálom szóban elmondani, sajnos nem megy, mintha az agyam leblokkolna, elkezdek könnyezni, gyorsabban veszem a levegőt, és nem tudom kimondani, hogy mi is történt azon az éjszakán.


Tudom, hogy sokan azt hiszitek, hogy ez hülyeség, hogy csak kitaláltam, de sajnos ez igaz, és a mai napig érzem, előttem van minden pillanata, és senkinek nem kívánom ezt a fájdalmat, mit akkor éltem át...

A mai napig attól rettegek, hogy ez újra meg fog történni, és hogy ezt még egyszer nem fogom kibírni.


Csak értelmes hozzászólásokat várok. Előre is köszönöm mindenkinek.



2013. ápr. 8. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, csak egy rossz álom lehetett amire felébresztettek a szüleid. Egyszerűbben azt álmodtad, hogy nemtudsz elaludni majd elaludtál az álmodban majd felkeltél hirtelen valóságban mert a szüleid felébresztettek.


Nekem is volt egy pár ilyen álmom, még olyan is, elég nevetségesen hangzik, hogy én nem is szerepeltem az álmomban csak láttam az emberekkel mi történis és a legfurcsább hogy senkit sem ismertem közülük. :)

18/F

2013. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai fájdalmat éreztél?

Én elsősorban testen kívüli élményre tippelek.Megérintették előtte a kezed...Néhány tapasztalatból és egy saját élmény alapján is úgy gondolom, lehetnek olyan "más dimenziós" lények, amik képesek az embernél előidézni valahogy a testen kívüli élményt (vagy ahhoz hasonló állapotot.

Viszont írod, hogy kiesnek részek, ha ezt is hozzá veszzük, akkor sajnos azt kell mondjam, eléggé emlékeztet a történeted néhány "eltérített" beszámolójára.Náluk jellemzőbb, hogy fájdalmat élnek át a találkozáskor és emlékkieséseik vannak.

És a harmadik lehetőség pedig az, hogy már nagyon fáradt voltál, hirtelen zuhantál álomba és álom volt az egész.

Minden esetre a skizofréniához semmi köze.Voltak hasonló élményben részeim, te is ki fogod bírni.

2013. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. kommentelő

Abban biztos vagyok, hogy nem álom volt, mert nem blokkolnék le, ha csak álmodtam volna... Gondolkoztam rajta, de sajnos tényleg olyan, mint ha átéltem volna, és még most is érzem, mikor elkapott, és nem engedett el... Valamiért megmaradt.


2. kommentelő

Akkor, abban a pillanatban ha úgy nézzük, akkor fizikai fájdalom volt, ma meg még mindig kísért... Lehet, ettől van az is, hogy azóta úgy érzem, hogy mindig figyelnek... :D

A kezemet nem hinném, hogy megérintették volna, nem emlékszem, de nem a kezemnél fogva emelt fel, hanem a karomat kapta el...

Eltérített beszámolójára? Ezt hogyan érted? Félnem kellene?


Témától független ---> Van egy ismerősünk, aki lát dolgokat, sokmindent át élt már, sokaknak segített... Nem nagyon hiszek ebben az egészben, de azt tudom, hogy nem csaló... Na mind1, elmentem hozzá, elmondtam neki nagy nehezen, hogy mi volt akkor, és hát sajnos neki sem tudtam elmondani zökkenő mentesen... Látta, hogy ez milyen mélyen van bennem, és sajnos olyat mondott, amitől kicsit megijesztett...


Nem tudom, hogy köze van-e valamihez, de a bal kezemen a két vonal egyben van, a jobbon is szintén, de van középen egy "villám" jel, mutattam tenyérjósnak, azt mondta, hamar meg fogok halni... :D


Na mind1, vissza térve a rokonhoz, ő azt mondta, hogy az aurámon látja, hogy valami baj van velem úgymond, mert követnek a szellemek, már ha mondhatok ilyet.


Láttam is már párszor, egyszer itthon, máskor Ásotthalmon "követett", egyik haverommal voltam, és csak addig látta, míg megráztam a vállánál fogva, hogy ne szórakozzon már velem, hogy ő nem látja... Azóta szóba sem áll velem... :D


Egyszer ott volt a volt bnőmnél is, kinyitott egy kilincsre csukott ajtót, tudom, hogy ő volt, mert láttam - egy tetőtől talpig fekete alak, kb 170cm magas, csukjában... :/ -


Meg még egy jó párszor...


Van valami ötleted ezek után?

2013. ápr. 8. 19:49
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1- válaszoló vagyok.


Hát az amit írtam a legegyszerűbb dolog volt....

Hiszek a lélekben, a túlvilági életben nemtudom miért talán azért mert bízom benne hogy nemcsak egy segyszerű ösztönlények vagyunk akik néha gondolkoznak is hanem van lelkünk is kinek jó kinek rossz.

Nemhalt meg valakid akit szerettél vagyis aki viszont is szeretett és ezért veled maradt volna? Vannak dolgok amik megmagyarázhatatlanok. Ahol éltek ti laktok elsőnek, halt meg ott valaki?

2013. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az, hogy látom néha ezt a "sötét" alakot, az még a kisebbik gond. Haláleset családon belül nem volt, itt meg csak egy öreg asszony halt meg előttünk valamikor, de ő nem ilyen "alkatú" volt szerintem.

Látok néha furcsa dolgokat... Bár mostanában már nem.


Ezt a többit csak azért írtam, hátha többre jutunk, de ez annyira nem zavar...


Ami nagyon beütött, az az éjszaka volt, amitől még mindig rettegek...

2013. ápr. 8. 20:04
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja, és a félre értések elkerülése végett, már nem ott lakunk, ahol ez történt, azt a házat már régen le bontották, mert régi volt... Egy társas ház volt
2013. ápr. 8. 20:06
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy olyan dolog történt veled ami mással nem, de az is lehet hogy csak képzelted, majd bemesélted magadnak, elképesztő mire képes az emberi agy. Szerintem ne gondolj erre, felejtsd el annál jobb lesz neked. Viszont az hogy mindig leblokkolsz ha visszagondolsz erre az biztos jelenthet valamit. Szerintem minnél kevesebbet tudsz annál jobb.
2013. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elfelejteni, de sajnos nem megy. Most már úgy vagyok vele, hogy inkább utána szeretnék járni valahogy, hogy tisztázzam magamban ezt az egészet, bár nem hinném, hogy ettől jobb lesz.
2013. ápr. 8. 20:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá majd írd meg végül mi lett függetlenül az eredménytől, de szerintem ha tényleg valami természetfeletti dolog történt veled akkor a választ nemfogod megtalálni maximum elfogadsz egy lehető választ vagy valami orvos mond valamit amit végül elfogadsz. :)
2013. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

2. kommentelő ---> 19.49 Légyszi olvasd el, kíváncsi vagyok a te véleményedre is, mert amint látom, te is otthon vagy ebben a témában... :D


1. Köszönöm, majd jelentkezem! :)

2013. ápr. 8. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!