Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Írjatok nekem olyan Hihetetlen...

Írjatok nekem olyan Hihetetlen para jelenségekről ami veletek történt?

Figyelt kérdés

- Szellemek

- Hangjelenségek

- Hatodik érzék

- Evp


nem hisznek neked el mondatod!

( komolytalan emberek kíméljenek)

(szakértő vagyok a témában)



2012. szept. 1. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

SZAKÉRTŐ?


ugye nem egy 11 éves kisfiú vagy aki játszik otthon a gépén?



én sztorim: sokszor érzem úgy hogy valaki figyel, érzem a jelenlétét, de nem látok és nem hallok semmit (tegnap este volt először hogy olyan hangot halottam mintha valaki lenyomta volna a kilincset)

egy kicsit ilyesztő

főleg estefelé és este érzem, sötétbe gyenesen borzalmas


próbáltam rá nem odafigyelni de ez az érzés mindíg megvan

2012. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Leírom ami velem történt, remélem te legalább elhiszed. Mentem az erdőben, ne kérdezd miért, nem mondom meg. Egyszer csak meghallottam, hogy bömböl a zene. Elindultam a zene irányába és elértem egy autóhoz, ahol két fura lény volt. Hasonlítottak az emberre, de sötétebb volt a színük, büdösek voltak és valami fura nyelvet beszéltek. Amikor megláttak valami ilyesmit mondtak: Nímá Sáunyii, háút fejír embör! Vejjük mán meg há ugyis tűben váugyunk! Én ekkor nagyon megijedtem és elkezdtem rohanni és kijutottam az erdőből. Máig rettegek, amikor eszembe jut. Nem tudod milyen lények lehettek azok?
2012. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

nekem volt egy jó kiskoromban.

kb 8-10 éves lehettem akkoriban ment a Klinika német sorozat Brinkmann professzorral. Azon az estén rosszcsont voltam, és nem nézhettem meg büntiből az aktuális részt. beosontamanyukámék szobájába, bekúsztam a szobába úgy, hogy ne vegyenek észre. kb 5 percet láttama filmből, a jelenet most is itt van tisztán előttem. anyukám kiment wc-re és észrevett, mondta hogy menjek vissza a szobámba aludni. Így is tettem. odakint nagy vihar volt, a szél kicsapt aaz ablakom, ami megrepedt, és pár üvegdarab az ágyamra esett. összeszedtem a darabkákat és bevittem a szüleim szobájába akik még mindig a sorozatot néztéki, megmutattam nekik a szilánk darabokat, közben a tv-t bámultam amíg bent voltam náluk. apukám visszakísért, és lefektetett aludni. Másnap reggel keltem fel, első dolgom az volt, hogy megvizsgáljam az ablakot. semmi baja nem volt, nyoma sem volt se viharnak, se repedésnek. Megkérdeztema szüleimet, hogy este jártam-e náluk? azt mondták nem, mert büntetésben voltam és nem nézhettem tv-t, a szobámban voltam végig. megkérdeztem, ment-e este a Klinika c sorozat? A válasz természetesen igen volt. Megkértem anyukámat, mesélje el mi történt. A történetnek az egyik szeletkéje teljesen megegyezett azzal amit én "az ágy alatt" láttam. Holott nem is jártam a szobában, mert még az ajtó is csukva volt... nekem ez elég paranormális votl akkor is és most is...

2012. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
de ez mondjuk érthető is. Triviális non-paranormális tevékenység :P ne nézz olyan vackokat és ha bekapcsol a tv-d nem is fogod érteni mit sugároz a tv. ezek szerint nagyon is tudod mi az a mónika show :) shame:D
2012. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
ez a mély nyom az agyad helyén még most is érezhető :)
2012. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Egy szép estét Neked is. :)
2012. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
A barátnőmmel nem rég költöztünk össze (kb. két hete), azóta nagyon fura dolgok történnek. pl. amikor esténként felkelek, általában az összes lámpa ég a lakásban, a függönyök állandóan mozognak, posztereket nem tudok tenni a falra, amikor felteszek párat reggelre az asztalomon van mindegyik, a halakat az akváriumból mindig szétszórja valami a lakásban, valami folyton kopog az ágy mellett... hasonlók!
2012. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
most te vagy én írtam a humor kategóriába? hmmm valaki eltévesztette a házszámot, bár az alábbi témakörben lehet 10 pontosra értékelték volna hozzászólásod! hihetetlen, h ezen a szájbavert oldalon nem lehet úgy feltenni egy niemand kérdést sem, h valaki ne kukacoskodja el azt? ám ha a férgek írtására sor kerül, azok visítanak, mint paraszt az őszi szélben ittasan, hogy is van ez?
2012. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Na, mi a baj? Mi bosszantott fel?
2012. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
na végre. ez már paranormális! :) örülj neki h megélhetsz ilyet, nem mindenki kapja meg ezt a tisztséget. az emberek többsége észre sem veszi mi zajlik körülöttük, csak a bmw fenlije lebeg előtte amivel a 12 centisét kompenzálja:)))
2012. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!