Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A mi házunkban meghalt egy...

Petrás Évi kérdése:

A mi házunkban meghalt egy ember és én félek mert szoktam hallani hangokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak az írjon aki hisz a szellemekben!!!!

2013. jún. 16. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Csak az írjon, aki megerősíti a képzelgéseidet? A Föld bolygó 4 és fél milliárd éves, ebből több száz millió év amíg, többsejtes élőlények éltek rajta. Ha nem bomlanának el a testek, akkor több száz méter magasan borítanák be a felszínt.

Szerinted mit számít az, hogy egy ember meghalt? Minden négyzetmilliméterre jut kétmillió hulla.


Én is szoktam hallani hangokat, ha nem így lenne, akkor süket lennék.

2013. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem értem, mi az összefüggés

itt meghalt már, nem is egy ember, hallom a hangokat - most pl Beethoven II. szimfóniájának hangjait

http://www.youtube.com/watch?v=mf8GMnHLwek

2013. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de én lépteket és az ajtó nyikorgását hallom
2013. jún. 16. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
és más nem lakik arrafelé.. megvan! akkor te Robinson Crusoe vagy, és Péntek lépteit hallod.
2013. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szedd be a haliperidolt.
2013. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább tereld erről a gondolataidat, és ne azt várd, hogy valaki arról bizonygasson, hogy ezek a hülyeségek amiket képzelsz, valósak.
2013. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Üzenem az első válaszolónak(meg a többi okoskának):Nem igazán értem mit nem lehet megérteni abból a mondatból hogy "csak az írjon aki hisz a szellemekben". Az ilyen nagyokosok mint te fogják a negatív kommenteket és dugják fel a sz*ros seggükbe.Mivel nem tudom észre vetted-e de közlöm hogy senkit sem érdekel a nem ide illő "tudományos" válaszod.Mert(és ez köztudott):HA NEGATÍV A VÉLEMÉNYED NE KOMMENTELJ B*ZDMEG!Egyébként a kérdésre biztos hogy nem ok nélkül hallottad a hangokat(és nem hiszem hogy beképzelted mert akkor nem írtad volna ide le)a lényeg hogy ne bőszítsd fel a "szellemet".:)
2013. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"HA NEGATÍV A VÉLEMÉNYED NE KOMMENTELJ B*ZDMEG!"


Ó, édes irónia!


Két apróság:

1. Te is tudod, hogy a neten a "ne írjon, aki..." a tökéletes trollcsali. A kérdező magának ásta a csapdát, inkább ne írt volna semmit.

2. Az ezotéria rovat a GYIK-on nem arról híres, hogy kerülik a szkeptikusok. Megint csak, mégis mire számított.

3. Minden komolytalanságot félretéve, szellemek nincsenek. Vagy ha mégis vannak, akkor is jó okunk van kételkedni a létezésükben. Nem értem, egy adekvát választ miért zár ki valaki eleve a kérdés feltevésekor. Ez a híres nyitott gondolkodás, amit az ezósok propagálnak? Minden érdekel, csak a helyes válasz nem. Sá-lá-lá-lá!

2013. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te jóban voltál az illetővel?

Mert ha igen, akkor nincs mitől félned.

2013. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előszőr is, a "csak az írjon, aki hisz a szellemekben" mondatod egyenlő azzal, hogy még huszan erősítsék meg a hazugságomat, más válaszra nem vagyok kiváncs. Azok a nyomorékok, akik hisznek ezekben a baromságokban, szerinted azt fogják mondani, hogy biztos csak beképzeled, vagy adnak egy tudományos magyarázatot? Milyen kérdés az, ahol a másik oldalt meg sem hallgatot? Magyarul a kérdésednek még akkora értelme sincs, mint amekkora a te agyad (a kérdés alapján nem lehet nagyobb egy borsónál).

Tegyük fel, hogy betarták, és tényleg csak az ír, aki hisz ezekben. Mik a lehetséges válaszok? Igen szellem, egy démon, egy angyal, meg a tököm tudja még milyen hülyébbnél hülyébb dolgokban hisztek ti.

És tegyük fel, hogy ezt az egészet csak beképzelted. Lehet nem direkt, de annyira félsz. Erre jönne egy "hülye szkeptikus", aki igyekezne ezt szépen elmagyarázni neked, hogy nem kell rögtön a legrosszabra gondolni.

De a csak az írjon kezdetű mondatod után erre már ne is várj.

Egy szó mint száz, ezzel a kérdéssel csak megerősíted magadnak azt, hogy kezdesz bekattanni. Csak gratulálni tudok!!

2013. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!