Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy nevezik azt a "képességet...

Hogy nevezik azt a "képességet", mikor az ember közelében tönkre mennek elektromos eszközök, ha ideges? Kordában lehet ezt valamivel tartani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a képességet nem nevezték el tudtommal sehogy, mivel a személy nem direkt csinálja ezt, néha a tudta nélkül történik ez a jelenség, hanem a poltergeist jelenség egyik mellékének tekintették.

Szerintem nem lehet kordában tartani, bár olyan eseteket olvastam, hogy csak olyanoknál fordult ez elő, akinek valamilyen komoly problémái voltak az életében. Pl. túl stresszes vagy az iskolában közösítették ki stb.

2013. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, képesség helyett jobb kifejezés a jelenség szó.

Szóval, velem előfordult sokszor ilyen eset.gyakran vagyok stresszes, ideges és rendszerint olyankor megy tönkre a közelemben valami.A leglátványosabb az volt, mikor dühösen besiettem a szobába és a tv leesett a tv szekrényről, holott évekig stabilan állt rajta.Senki, semmi nem volt ott, ami lelökhette.De volt még sok más eset...

Nem jó, hogy akaratomon kívül tönkreteszek dolgokat :(

Előfordult már többször olyan is, hogy ha valamire (kisebb tárgy)hirtelen ránéztem, megmozdult.Pl a csészében ami soká ott állt érintetlenül az asztalon, körbefordult benne a kiskanál, amint hirtelen ránéztem(szándékosan nem sikerül!).Ehhez hasonló est is megesik időnként.Ez viszont már gondolom, nem poltergeist.

2013. jún. 15. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem poltergeist, csak sokáig a kopogó szellemeknek vélték a tárgyak, berendezések elmozdulását és tönkremenetelét utána kiderül a dolog, hogy ugye emberek gerjesztik elő akaratlanul. Tudtommal ezt úgy lehet "abbahagyni", ha megoldja a személy a problémát ami miatt szenved.
2013. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Electro World-be biztos örülnek neked.
2013. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te figyelj már, nem akarsz főállásba dolgozni nálam, mint személyi EMP generátor? Csak lenne pár kocka ismerősöm, akiket megtréfálnék, szóval annyi lenne a dolgod, hogy feltüzeled magad és bemész hozzájuk. 700 forintos órabért tudok ajánlani.
2013. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#5/5 idióta XDD
2013. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Antikrisztus!!!:D
2013. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok ideges is tönkremennek. Pech szériának hívják. Nagyon idegesítő
2021. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!