Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik különös, telepatikus...

Létezik különös, telepatikus kapcsolat két ember között?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, 3 éve járunk egy suliba, ebből már lassan 1 éve szoros barátságban állunk. Sokszor van úgy hogy megérzem mi történik vele, illetve párhuzamok vannak az életünkben. Mikor még nem is nagyon ismertük egymást, egy kis ideig úgy tűnt rákom van. Minden jel erre utalt 1 napig nem voltam iskolába, mert a vizsgálaton voltam ami eldöntötte az életemet tulajdonképpen. Én megálmodtam aznap, hogy tudja mi történik velem, másnap hallottam haveromtól, hogy megkérdezte hol vagyok. De nem csak ez van, megnéztem egy filmet, mikor befejeztem ő pont abból a filmből tett ki egy idézetet. Az ilyesfajta párhuzamok szinte mindennaposak az életünkben. Ja és a legdurvább. Egyik este azt álmodtam meghalt valakije. Másnap elment utolsó óráról, később tudtam meg hogy temetésre. Előtte nem beszéltük erről. Az illető egyébként lány. 18/F

2013. jún. 6. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem telepátiának hívnám, de igen, léteznek ilyen kapcsolatok. Valószínűleg korábbi életeitekben szoros, esetleg rokoni kapcsolatban voltatok egymással. Ha ez most működik köztetek, azt jelenti, hogy nyitottak vagytok ezekre a dolgokra, ami szerintem nagyszerű.
2013. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De egy dolgot nem írtam le..vonzódom is ehhez a lányhoz. De nagyon durván. Ez is úgy kezdődött hogy 2 éve vele álmodtam azóta nem tudom kiverni a fejemből
2013. jún. 6. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, létezik.
2013. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amina.Éda válasza:
Lélektárs...olvass utána!
2013. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!