Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon megijedtem tegnap...

Nagyon megijedtem tegnap este, lehet, hogy egy sátáni vagy egy isteni jelet kaptam?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy tegnap olvastam egy oldalt a neten, ami arról szólt, hogy egy sátánista kapcsolatba lépett az ördöggel és leírta, hogy pontosan miket osztott meg vele a sátán, ebből kiderült, hogy valójában az isten az igazi rossz és a bibliából is voltak bizonyítékok, amik velem teljesen elhitették, hogy isten nem az akinek hisszük.... soha nem voltam hívő ember de keresztény most már ott tartok, hogy a sátánban kezdek hinni, mivel, ahogy ezt a szöveget elolvastam elment az áram abban a pillanatban amikor a végére értem, és nem is jött meg pontban éjfélig... több órás áramszünet volt, de én láttam egy fehér alakot elsuhanni a szobámból aki fényes volt....

Kíváncsi vagyok mindenki véleményére!


2013. jún. 19. 10:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

TE hány fajta konnektorba dugandó órát láttál már utolsó? És hányat ami elemmel működött? Az arány kb. 1-99%, ugye tudod ? :XDDD


Amúgy nem, a Sátán nem rossz, nincs jó és rossz, az a te képzeted. Minden a teremtés érdekében történik, a Sátán sem kivétel ez alól!

2013. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Semmi baj, csak túl ingerszegény a környezeted.
2013. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
hülyeségnek hallatszódik de, de igazából állítólagos isten nem igazán küld jeleket, sátán pedig álltalában csak az övéivel vagy az hívőivel törődik
2013. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
a keresztények is hisznek a sátánban mert végül is elhiszik hogy létezik
2013. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Felhúztad magad a szövegen, túlságosan elhitted, ezért képzelődtél... az áramszünet meg hétköznapi dolog.
2013. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%

"egy sátáni vagy egy isteni jelet kaptam?"- szerintem istenit...velem is történt ilyesmi, amikor nem hittem Istenben, afféle FIGYELMEZTETÉS !

Nincsenek véletlenek: "az áramszünet meg hétköznapi dolog"-igen lenne ha lennének véletlenek...amúgy Isten még az áramszünetet is fel tudja használni, sőt áramszünetet is tud csinálni...

"valójában az isten az igazi rossz és a bibliából is voltak bizonyítékok"- aha persze, a HAZUGSÁG ATYJA sosem szól igazat, nagy hitető ő

"láttam egy fehér alakot elsuhanni a szobámból aki fényes volt" - elment az őrangyalod, mert elűzted, hogy átadja a helyet az ördögnek, hogy éjszakánként kínozzon, s ne hagyjon aludni...

"de lehet hogy csak a keresztények ábrázolják a sátánt gonosznak és sötétnek...." azért mert TAPASZTALATBÓL beszélnek...

"éjfélkor jött vissza az áram" -az éjszaka a démonok/ördögök támadásának ideje...benne van a Bibliában

"isten nem igazán küld jeleket" -Isten küld jeleket, csak az emberek kimagyarázzák és a TV-k s újságok pedig elhallgatják, de az internet korában senki sem maradhat tudatlan, a google és némi nyelvtudás segít megoldani a problémát, bizonyítékot ezreit lehet fellelni, aki keres, az talál !!

2013. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Tudom, ilyet nem szabad írni, de szerintem a keresztény vallás csak egy a középkorban felállított téveszme. Ami arra volt jó (és a mai napig) hogy az embereket összefogják, manipulálják és irányítsák vele. Példa:

- Az emberek a keresztes hadjáratokba boldogan mentek meghalni, hogy az uruknak földet szerezzenek.

- Ha azt mondom hogy az úr parancsa a hívők megteszik.

- Ha valaki nem ért egyet velem (a középkorban) elég eretneknek mondanom és megölik.

És még sorolhatnám, de úgyse győzök meg senkit és kedvem sincs hozzá.

2013. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 MissLawliet ***** válasza:

én csak annyit mondhatok, a szöveg igaz.

Sátán jóságos,és nagyon szereti az övéit.

rengeteg ajándékot kaptam már tőle, Ő tényleg mindig velünk van,és segít minket mindenben.

a Démonok pedig a barátaink, Őrzőink, és védelmezőink.

egyáltalán nem csúnyák, és gonoszok, ahogy azt a kereszténység beállította.

2013. jún. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Sátán/Isten, Démonok/angyalok,

ahogyan Te látod, megerősítem azt a kommentelőt, aki azt írta ezek csak a Te képzetedben léteznek.

Mivel én keresztény suliba jártam, de már korábban jól neveltek (nem kereszténynek) így eléggé furcsa nekem a Sátánban való hit.

Szerintem mind kapunk jeleket, csak kérni kell és megfelelően látni azokat én úgy nevezem Isten más meg másnak, de a lényeg ugyan az, valaki áll felettünk és segít minket.

Talán azért furcsa ez így, mert az európai kultúrákban a sátán a gonoszt jelképezi, más kultúrában meg nem is létezik.


21/F

2013. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam, hogy a "Jó/rossz" a képzelete szüleménye.
2013. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!