Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon megijedtem tegnap...

Nagyon megijedtem tegnap este, lehet, hogy egy sátáni vagy egy isteni jelet kaptam?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy tegnap olvastam egy oldalt a neten, ami arról szólt, hogy egy sátánista kapcsolatba lépett az ördöggel és leírta, hogy pontosan miket osztott meg vele a sátán, ebből kiderült, hogy valójában az isten az igazi rossz és a bibliából is voltak bizonyítékok, amik velem teljesen elhitették, hogy isten nem az akinek hisszük.... soha nem voltam hívő ember de keresztény most már ott tartok, hogy a sátánban kezdek hinni, mivel, ahogy ezt a szöveget elolvastam elment az áram abban a pillanatban amikor a végére értem, és nem is jött meg pontban éjfélig... több órás áramszünet volt, de én láttam egy fehér alakot elsuhanni a szobámból aki fényes volt....

Kíváncsi vagyok mindenki véleményére!


2013. jún. 19. 10:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
:/ Velem is volt vmi hasonló, bár én nem kételkedtem Istenben. Pont ilyen Sátán dolgokat olvastam,meg h miben hisznek, mik a törvényeik és még itt GYIK-en is válaszolgattam ( megvédve a keresztény álláspontokat) és.. utána ahogy kikapcsoltam a gépet, olyan nagy hirtelen félelem töltött el. Komolyan, sosem volt még ilyen.Mint vmi hirtelen rettegés. Elmentem lefeküdni aludni, aztán hirtelen hideg lett körülöttem és mintha fújt volna a szél, persze a szobába nem igazán fújhat.Nagyon durva volt:S Elkezdtem imádkozni, majd az volt a fejemben ,hogy nem aludhatok ébren kell maradnom és vegyem elő a Bibliát. Meg is tettem és pont Jób könyvénél nyílt ki. Nem volt vmi jó élmény,de mindenképp tanulságos volt. Azóta nem félek, tudom,hogy ha bízok Istenben akkor nem kell félnem semmitől.
2013. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hajj...!

Kérdezőnek:

1. Kissé érdekes vagy, h ha a Sátán használja Isten Igéjét, ami egyébként lehetséges, hisz ismeri nagyon is jól, akkor annak elhiszed az Igét, de aki nála sokkal hatalmasabb, és akiétől származnak azok a szavak, annak meg nem?

2. Miért keresel pláne rossz oldalon jeleket, és miért nem maradsz meg mindenkor a racionalitás talaján?

Isten is erre is tanít! És az is a normális!

3. Ez már inkább egy válaszolónak szól: az egy dolog, h a keresztények, "elhiszik", h létezik Sátán, de az nem egyenlő azzal, h hisznek neki. Sőt, a legtöbb kereszténynek nincs dolguk vele, se a démonokkal, max. csak az arra felkent hívőknek.

Egy keresztény.

2013. júl. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!