Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lenne jobb azoknak,...

Mitől lenne jobb azoknak, akik kételkednek a Holdra szállásban, ha valami csoda folytán tényleg igazuk lenne?

Figyelt kérdés
Egy ideig nyilván tudnák verni a mellüket, hogy "én pedig megmondtam", de ezen kívül én semmi értelmet nem látok abban, hogy valaki erre időt áldoz, és próbálja megcáfolni. A benzin nem lesz olcsóbb, világbéke se lesz, a politikusok meg továbbra se a népet fogják szolgálni.

2013. jún. 19. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elvi kérdés. Az igazság utat tör magának.
2013. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keményvonalas tagadói számára gyakran a saját filozófiájuk, vallási nézeteik megdőlését jelentené a holdutazás léte.


Kérdezz meg pl. egy krisnást róla!

2013. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a kenyír nem lesz olcsóbb ez valami tagadó szuperfegyver?

Leszarom a hold utazást amúgy, csak gyakran látom ezt a rendkívüli érvelést

2013. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
figyelj ha egy hülye azt mondja neked hogy 2+2=5 és te vagy a hülye mert nem lehet 4 akkor gondolom megpróbálod bebízonyítani neki, hogy nincs igaza, ilyen az emberi természet mindenki a saját igazát próbálja bebizonyítani, mert szeretik a másikat kioktatni
2013. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem másokat kioktatni szeretnek. Csak simán egot kell etetni, ehez szükséges mások kioktatása, ok-okozatot felcseréled. :)
2013. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!