Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csoda történt? Már 20 perce...

Csoda történt? Már 20 perce játszik 11 hónapos fiam! Egymaga! Ez már csak jobb lesz?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem maradt el egyedül, "ölbe baba" volt majd ott kellett vele ülni, játszani:D
2011. jún. 27. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát tényszerű leszek: Tapasztalataim szerint ez egy kivételes alkalom, amit meg kell élni. Igen, lehet, hogy eztán gyakrabban fog ilyen előfordulni, de ne hidd, hogy eztán annyi felesleges szabadidőd lesz, hogy azt se tudod mit kezd vele :) :)
2011. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, de majd ha nagyobb lesz, hív majd téged is játszani. :)
2011. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amig el nem kezd jarni... :) Kisfiam 11 es 13 honapos kora kozott teljesen jol elvolt. Ki is mehettem a szobabol, becsuktam a szobaajtot es eljatszott amig en tettem vettem a konyhaba, elkeszitettem az ebedet. Na aztan amitota elkezdett jarni ez valtozott. Elvolt o egymaga akkor is csak eppen felallt es tuti nekitamadt a tv-nek vagy olyan valaminek ami tilos volt. Aztan 15 honapos kora ota mar azert nem hagyhatom egyedul mert felmaszik minden hova (szek tetejere, ulogarnitura tetejere...) Ugyhogy mindig van valami. :)
2011. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!