Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az, aki BIZTOSAN NEM hisz...

Ki az, aki BIZTOSAN NEM hisz a szellemekben? Mik az érveitek?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasgattam gyakorin ezzel kapcsolatban, a vélemények eléggé megoszlottak. Van, aki hisz, van aki nem.


Imserőseimet kérdezgettem, legtöbben azt írták, hogy alapvetően nem hisznek benne, DE mások meg igen és ezért nem biztos, hogy nem léteznek; meg látták filmeket erről, olvastak erről. Mindig ott van az, hogy "de". Szóval a legtöbben nem hisznek benne, de mégse zárják ki 100%-osan a létezésüket. Akik hisznek benne, azoknak a szemszögét nagyjából ismerem, mert elég sok "szellemtörténetet" és ilyeneket olvastam.


Most viszont azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik teljesen biztosak abban, hogy szellemek nem léteznek! MIlyen érvet tudnátok felhozni? Milyen magyarázatot? MI a véleményetek az olyan filmekről/fotókról/cikkekről, amik a szellemek létezését bizonyítják?



És egy kérés: a kérdésemet alapvetően szellemekben NEM hívőknek tettem fel, szóval azok válaszoljanak elsődlegesen! Szívesen meghallgatom a másik félt (vagy a közteseket), de már késő van és nyugodtan szeretnék aludni az éjjel, szóval a szellemsztoriktól kíméljetek.. :D Köszönöm!


2013. jún. 22. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De mi a f@**omért hinnék? És annak mik az érvei aki nem hisz a mikulásban?? Szellemek is olyanok mint a zombik meg az ilyen kitalációk... Emberek találták ki, terjesztették el ennyi...
2013. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Te azt mondanád rám: nem hiszek a szellemekben.

Én meg ezt: vannak a szellemhívők, legyenek boldogok velük, én meg szarok az egészre.

2013. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a hűtőbe szokott elbújni a szellem, amikor kinyitom mindig fény van, ha becsukom sötét.
2013. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Ott van a szellem a ganyéná'! Gyüjjön kee' hirtelen!
2013. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Érveket annak kell hoznia aki az állítást teszi. Ha szerinted vannak szellemek, neked kell bizonyítani, nem annak aki nem hisz bennük. Ha pedig materialistákat szeretnél meggyőzni, alapvető, hogy olyan bizonítékokat hozzál, ami egy materialista számára is elfogadható. Ők majd egyesével megcáfolják a bizonítékaidat, de ne várd hogy ezt a bizonyítékaid nélkül előre megtegyék.


A bíróságon sem a vádlottnak kell bizonítani a saját ártatlanságát, hanem a vádlónak a bűnösséget.

2013. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Senki nem vádol senkit, sőt a szkeptikusok vádolják meg őket, hogy hülyék. Szóval utolsó, a bizonyítékokat nektek kellene szolgáltatni. Tudományos körökben is jó szokás egyébként a hülyeséget igazságként tálalni fél információkból, téves következtetések után, csak azért, mert nincs jobb. Álszenteskedés amit művelsz


A bíróságon amúgyis azt kell bizonyítani, hogy a vádlott bűnös. Te megvádolod a szellem hívőt, hogy hülyeségben hisz, hát hajrá, bizonyítsd be. Addig amíg ez nem történt meg viszont inkább foglalkozz magaddal.


Ez igaz a kérdezőre is, foglalkozz saját magaddal, és ne akard a saját hited másokra rávetíteni, ráerőszakolni

2013. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Tudományos körökben is jó szokás egyébként a hülyeséget igazságként tálalni fél információkból, téves következtetések után, csak azért, mert nincs jobb."


Javítás: *Ezotériás körökben


Egyébként szellemekben akik kísértenek? Nem, nem hiszek. Lehet történik valami halál után, de szellemek nincsenek.

2013. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem, tudományos körökben. Ezosok az más tészta, én most tudományról beszélek.


Mondhatnék 100példát arra, amikor puszta agymenés elvan adva bizonyított tényként, miközben nincs másról szó, mint kőkemény dezinformációról meg téves következtetésekről.

2013. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor írj párat.
2013. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én biztosan nem hiszek bennük, én tudom hogy vannak (tapasztalat)
2013. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!