Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek honnan tudhatnám...

Szerintetek honnan tudhatnám meg biztosan, hogy elátkozott-e a telek, ahol a házunk fekszik?

Figyelt kérdés
sok aggasztó dolog történt,és így végiggondolva a házi kedvenceink egyik sem természetes halállal pusztult el...arra is gondoltam,hogy-esetleg-egy holtest rejtőzhet a talpunk alatt,a szomszéd ház telekére épült a mi házunk,tehát annak a háznak a kertjére,és régen ott csendőrök laktak
2013. máj. 31. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem ezek a babonák és ezoterikus dolgok csak a középkor egyik utolsó füstfoszlányai,melyek hamarosan eltűnnek.


Miért?Miért?Miért kell ,teljesen józan földi dolgokat magyarázni,természetfeletti dolgokkal mint,szellemekkel,átkokkal,láthatatlan dolgokkal.Mire jó ez?Egy birkát nem akarsz feláldozni,hogy a szellemek kedvében járj?Mert az se lenne nagyobb butaság,mint ezt elhinni.Tényleg ,kiábrándító,hogy miközben megfejtettük már a nukleáris energia kiaknázási módját,addig civil szinten még itt tartunk globálisan.


Ha nagyon akarnám,én is 20-30 természetfölötti szelemet segítőmnek,vagy rosszakarómnak tudhatnám.Például amikor az utcán elbambulok és csak megyek előre,mindig at utolsó pillanat előtt eszmélek vissza,és rántom el a fejem egy pókháló,vagy faág elől.HŰŰŰŰŰŰ...Ezért biztos egy őrszellem a felelős!De viszont szinte mindig a rossz tollakat találom meg mielőtt írni akarnék!Hűűűűűűűű!!!!!Hát akkor már ezt is egy szellem okozza!


Az hogy a kedvenceid hogyan pusztultak el csak azon múlott hogy milyen környéken laktatok,és hogy ti mennyire voltatok tudatában ennek.


De mivel te erre egy ezoterikus választ vársz,ezért adok is:A következő újhold estéjén locsoljatok szét a telken,négy hordónyi levendula kivonatos vizet,és ássatok el egy aznap szedett rózsát.Ezzel megbékítitek a rossz szellemeket.

2013. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a kérdésre szeretnék válaszolni, akármi is a véleményem róla, hisz azért tették fel.


Szerintem magát az átkot (amit én sem nagyon hiszek ) nem tudhatod meg, viszont a helyi levéltárban, önkormányzatnál biztos megtudják neked mondani a hely története és építészeti tervei alapján hogy mire is épült a ház. Az iratok között biztos ott van valahol ez is.

2013. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Napkiraly ***** válasza:
megnézed a tulajdoni lapot
2013. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:
Az átok akkor létezik, ha hiszel, benne.
2013. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Poltergeist című filmből vettem a példát.....
2013. jún. 1. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Másik nagyon jó és egyenes megoldás erre a ház felszentelése.
2013. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!