Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Pilis a Föld szívcsakrája?

A Pilis a Föld szívcsakrája?

Figyelt kérdés
elmagyarázná ezt valaki?
2013. jún. 22. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez is egy bulvárkacsa, ezzel is csak égettük magunkat. Az öreg reakciója megfizethetetlen. :)

http://www.youtube.com/watch?v=b7zOw2diQlg

2013. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem a Pilis, hanem konkrétan Dobogókő. Azért is ez a neve.

De a többi csakráról nem tudok semmit.

2013. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem azért Dobogókő a neve. A szívcsakrás hülyeségek csak az ezos újhullámmal terjedtek el a különlegességre éhes magyarok között.
2013. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtted már feltették ezt a kérdést :


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..

2013. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Van valami különleges Dobogókőn,voltam ott párszor,de ugyanilyen különleges a Mecsek is,Pécsett a Dzsámi és Zalaszántón a buddhista sztúpa. Mindegyiknél éreztem valami erős energiát,amit máshol nem.Mindegy,hogy ezt minek hívjuk,csakrának vagy bármi másnak,a lényeg,hogy különleges helyek erős kisugárzással.És persze gyönyörűek a pilisi erdők,már attól meggyógyul az ember,hogy kiszakad a taposómalomból és végre a természetben van:)
2013. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
A lámával egyetértek.Ez ilyen ezo-ego játék csak.
2013. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En a pilisben lakom :) .egyebkent azt hallottam hogy egy csillagkep masa a pilis harom hegye vonalzoval osszehuzva es pontos masa harom egyiptomi piramisnak :)
2013. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a "szív csakra" kicsit ezoterikus hitre alapuló dolog. Mondták már sokanm ha hozzá simulsz és átöleled a Ferenczy sziklát akkor érzed a kő dobogását, mint ha egy szív lenne ott. Persze van is! Mire odea felérsz, kell mászni egy kicsit és addigra megnövekszik az ember pulzusa és kicsit kifáradva, hangosan zakatoló szívvel ha hozzá símulunk egy ilyen tárgyhoz, akkor a saját mellkasunk dobogását érezzük pulzálni a sziklának nyomódva. Úgy tűnik, hogy a szikla nyomkodja szívverés szerűen a mellkasunkat. Végül is a hatás-ellenhatás elvén egymást nyomkodják akkor is ha csak az egyik dobog, az pedig talán mégsem a szikla lehet, hanem inkább az én kőszívem. :)
2015. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!