Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » "A föld szívcsakrája Dobogókőn...

"A föld szívcsakrája Dobogókőn van! " Nem unják még ezt az ökörséget?

Figyelt kérdés

Voltam a Dalai Láma előadásán még szeptemberben. Kérdezték tőle, hogy valóban Dobogókőn van-e a föld szívcsakrája, mire jót nevetett, és azt mondta, hogy bárhol jár a világon, minden nép kitalál valamit önmagáról, hogy miért ők a világ közepe. Csakrák csak a testen vannak, a földnek ilyen nincs!

Ezt mondta szó szerint.

Én meg hetente olvasom-hallom valahol ezt a sületlenséget, sőt, a legtöbben még azt is hozzáteszik, hogy A DALAI LÁMA IS JÁRT OTT ÉS EZT MONDTA.


2011. máj. 10. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
téleg ótt van mer aztírta a zinternet meg aszonta a fókúsz!!!!!!!!!44négy!!!!4444
2011. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát az interneten sok-sok felszínes marhaság kering


- a Dalai Láma ea: én is ott voltam

jót nevetett- (Őszentsége nem fog pereskedni, hogy visszaélnek a nevével:)))

de azután azt mondta, megérti,az emberek, ahol vannak azt érzik középpontnak - és ez igaz és szép.

2011. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

Én már unom.


A kedvencem az, hogy van ezzel kapcsolatban egy összeesküvés-elmélet, amely szerint a zsidók el akarják lopni a magyar földet a szívcsakra miatt. Mostanság már egy harmadik kézért könyörgök a természetnek, mert a "double facepalm" ehhez már nem elég.

2011. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Sok dologról olvasni, ami úgy állítja be az országot, és a magyarokat, mintha különleges, misztikus jövőnk és múltunk lenne. Én sokszor megmosolygom az ilyesmit. Valahol egyébként ha már összeesküvés elméleteknél tartunk -3. válaszadó miatt írom - azt olvastam, az Isten óvta meg az országot attól, hogy jobban szétszabdalják, hogy Dobogókőt is elveszítsük, mert a magyarok feladata a szívcsakra őrzése.


Én az ilyesmiben nem hiszek, mielőtt valaki belémkötne.

2011. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
32%
Mi az a szívcsakra? Ez is olyan narutos hülyeség hogy az ember a csakrájával erőt szabadít fel? :D
2011. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Ezt én sem értem, hogyan lehet egy bolgyónak szíve és csakrája ? Egyszer egy Táltos András azt mondta, hogy azért van ott, mert ott hallani a föld szívdobogását ezért hívják dobogó kőnek is. Egyébként a táltosok sok ilyen sületlenséget kitaláltak.
2011. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azért Dobogókő, mert dobog a szív??? Anyám... még a hülye is rájön, ha valaha volt ott, hogy nyilván azért Dobogókő, mert tele van sziklákkal amikről folyamatosan válnak le kisebb-nagyobb kövek, amik a meredek hegyoldalon legurulnak.


Ennyi erővel HegyeSHALOM meg régi zsidó település :)


De a legjobb... gyerekek... azt mondja nekem valaki a minap... hát besz@rtam.

BUDA az valami különleges hely a világon, merthogy nem véletlen, hogy a távol-keleten Buddhát "buda"-nak ejtik.


Bazzzzzz :D

2011. máj. 10. 17:18
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom, Jézus Krisztus magyar volt sztorit is hallottad már - az is nagy baromság!

Nem értem, miért kell minden misztikus baromságot mondani, nem ettől legyünk nagyok, hanem a tetteinkért, érdemeinkért. Ezekben még az a pláne, hogy egyesek zsidóznak, és jönnek, hogy gójoknak neveznek minket, de amit ők csinálnak, az ennél még rosszabb, mert a magyart mondják a kiválasztott népnek.

2011. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
A sumérek is magyrok voltak és az ősnyelv is magyar volt meg az ufók is magyarúl beszélnek ! Ez mind volt :D A kelták is és dél amerikai indiánok is magyrul beszélnek mert azok a táltos szerint, :lol és még nekem mondják itt, hogy sokat pszichiátriai esetnek nevezek:D
2011. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

bháááz, gyerekek! ide fogok járni röhögni, ez a legjobb rovat az egész oldalon.

komolyan, már kezdek azon gondolkodni, h vajh bevezették az internetet a zártosztályra???

2011. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!