Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Tényleg...

Mit gondoltok erről? Tényleg közük van az illuminátusokhoz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=x78W10CE-Ig


Egyáltalán mért mutogatják ezeket a jeleket:

-ha tényleg benne vannak, el kéne titkolják

-ha meg nincsenek, akkor mért? Azt az érzést akarják kelteni, hogy ők beavatott, kiválasztott emberek?



2013. júl. 7. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

1. a hírességek nem feltétlen, tudatosan használnak ehhez hasonló jeleket, ez belemagyarázás

2. ilyen dolgok már hosszú évek óta vannak

2013. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvastam a neten mi is ez a rend, de ez már régen feloszlott. Azt írták, hogy a céljuk az volt, hogy az emberek feletti uralmat feleslegessé tegyék, bár ezt pontosan nem értem mit jelent. Tehát nem akartak elméletileg rosszat. Így ha valakinek az érdekei vagy vágyai egy titkos rend érdekeivel vagy vágyaival megegyeznek, akkor már hozzájuk tartoznak tulajdonképpen. Azon kívül meg nem én megyek el ezeknek az idióta éneksztároknak a koncertjére, sőt semmilyen magyar énekesére sem megyek el, tehát ha pénzhez jutnak akkor nem az én hibámból. Akinek meg van sok pénze, az oda lép be ahova akar, még akkor is ha az nem is létezik olyan rend. :)

És miért kéne eltitkolniuk? Mert agyon veri őket a nép? Annyi homokos van a USA-ban (meg mindenhol) és mégsem verik őket agyon, hanem felvonulnak az utcán, pedig hát elméletileg utálják őket. Én nem tudtam eddig mi az az Iluminátus, de ha valaki ezt mondta volna nekem az utcán, hogy hozzájuk tartozik, egyszerűen kiröhögöm. Egyáltalán kit érdekel?

2013. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Istenem, ekkora ökör videót már rég láttam.

Majd rajzolok egy háromszöget, gondolom az illuminatira gondolok. Biztos az egyiptomi fáraók is azok lehettek, ha piramisokat építettek..XD

Ja, és már písz jelet se merek mutatni, mert fejjel lefelé fordított háromszög illeszthető az ujjaim közé.

Sőt a kezem se tarthatom már akárhogy a fejem, szemem elé, mert biztos illuminati vagyok. Természetesen rögtön felejtsük el, hogy a szem a lélek tükre, a szem az illuminátusok jele és kész.

Ohh,és még Justin Bieber is illuminátus, te jó ég! Biztos ő az áldozati bárány az oltáron.

2013. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És miért formálnak a kezükből háromszöget? Annak milyen hétköznapi jelentése van?


Pl. ez a klipp is tele van illuminátus szimbólumokkal, utalásokkal.

https://www.youtube.com/watch?v=UY0-bn7cfrA


Nem hiszek feltétlenül ilyenekben, de elképzelhetőnek tartom, mért ne létezhetne egy titkos társaság, aki bábként használja ezeket a celebeket. Vagy ez valami divat most a sztárok körében, hogy úgy tesznek mintha tudnának valamit, amit mi nem? De akkor minek reklámozzák, ha titkos társaság, akkor titokban kéne, hogy maradjon.

2013. júl. 7. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
az a háromszög amúgy nagyon kevés képe háromszög hozzáteszem mivel kinyújtják a hüvelyk ujjuk és így inkább egy élére állított rombusz(féle) ami finoman fogalmazva is a pinát jelenti, a többi meg hát félig letakart szemű celeb... ki nem fossa le :D
2013. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mai használatba vett egyszem a háromszögben szimbólumot nem azért használják mert beavatottak, hanem manapság már azért mert egyetértenek az elveikkel. Én művészként sok rajzomat festméynemet formálom e téma köré és szeretem megjeleníteni ezeket a szimbólumokat mert egyetértek a múltbeli elveikkel amik a mai világban még jobban megállják a helyüket. Sokan tudatlan használják, tehát rákérdezek és aztse tudják miez csak már lassan menő használni ezeket a szimbólumokat ruhákon meg stb...
2013. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!