Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz a túlvilág...

Szerintetek mi lesz a túlvilágon az értelmi fogyatékosokkal és a pszichopatákkal, akik azért gyilkolnak, mert beteg az agyuk?

Figyelt kérdés
A gyilkosság és az öngyilkosság szerintem k**va nagy bűn a természet és Isten ellen. De mi van azokkal, akik nem tehetnek róla, akiknek így fejlődött ki az agyuk (pszichopaták)? És mi lesz az értelmi fogyatékosokkal (autista, tudathasadásos ember)?
2013. júl. 13. 13:13
1 2
 1/12 Dxeno ***** válasza:
42%
Semmi. Nincs isten,nincs túlvilág. Ha meghalsz,megszűnsz létezni. Game Over.
2013. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem pusztulunk el teljesen. Én hiszek a lélek létezésében. És hiszem azt, hogy valaki megbünteti azokat, akik természetellenes és gonosz dolgokat követtek el életükben.
2013. júl. 13. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Jin és Jang. Rossz nélkül nincs jó sem. Szerintem miután meghalunk az entitásunk röpköd a nagy sötét univerzumban, aztán egyszer csak leszületünk megint. De az entitásunk nem rendelkezik a tudatunkkal, azt elvesztjük, amikor meghalunk.
2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi az az entitás? Ha az entitás nem rendelkezik a tudatunkkal, akkor az nem is mi vagyunk!
2013. júl. 13. 13:38
 5/12 Antimod ***** válasza:

Minden agyi korlát megszűnik létezni. Az agyi korlátoltság sem véletlenül van továbbá, bizonyos tapasztalatokhoz erre van szükség. Más a helyzet azzal, ami baleset vagy betegség miatt alakul ki.

Mivel az agy megszűnik korlátozni a lelket, nyilvánvaló, hogy az ehhez hasonló korlátok is megszűnnek.

2013. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És a pszichopaták megbűnhődnek a bűneikért? Szerintem meg.
2013. júl. 13. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Ettől te most jobban alszol?


Szerintem bőven elég annyi, hogy ha egyszer meghalnak, többé már nincsenek itt. Azaz biztonságban vannak tőlük az emberek.

2013. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg az entitásunk röpköd az univerzumban, de akkor ha mindig leszületünk, miért leszünk egyre többen? Lehetséges hogy valahol nagy ufóháború volt, és az ufók entitása most idejött a földre és megszülettek mint emberek? Lehetséges hogy így kerültek hozzánk az ufók?
2013. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
attól még hogy valaki pszichopata az nem azt jelenti hogy máris rossz,gonosz egy pszichopata is élhet (képzeld) normális életet!
2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előzőnek látszólag normális életet.Egy autistáról előbb elhiszem ,hogy normális életet tud élni mint egy érzelmi csökevényről.Egyébként én úgy képzelem ,hogy aki pszichopata volt és akkor mikor választhatott akkor mások kínzását választotta akkor következő életében ő lesz az áldozat ,pont olyan szerepkörben és ideig:) Pl gyerekként születik le akit apuci molesztál meg ilyenek:)
2013. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!