Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vagy pánik beteg vagyok ....

Rozsa13bela kérdése:

Vagy pánik beteg vagyok . Vagy nem tudom?

Figyelt kérdés
Unoka tesómmal nyaraltunk vidéken egyik este unatkoztunk és valami izgalmasat akartunk csinálni hát mi hülyék mert azok voltunk benzint szívtunk én addig szívtam még nem különös dolog történt velem, nem emlékszem semmire csak annyira hogy agyam kikapcsolva fejjel lefele a homokba vagyok és az életemet amit eddig éltem vissza láttam egészen odáig ameddig a benzint szívtuk és utána süllyedtem lefele a mélybe és süllyedtem, és mindig mikor süllyedtem meg akartam kapaszkodni valamiben vagy valakiben, na okés egyszer csak azt veszem észre mintha már hallot lennék és egy ember mutassa felém a karját hogy álljak fel felálltam mondta hogy mosakodjak meg erre az unoka tesóm volt és utána már vissza jöttem, na most azóta kb 4hónap telt el és egyszer a haverjaimmal bio fűt szívtam és egyszerűen halálfélelmem lett süllyedtem és segítségért kiabáltam utána megalapították hogy pánik beteg vagyok, és azóta gondolkozom rajta hogy mi volt akkor ez kb 4hónapja volt nagyon félek azóta is tőle hogy megint eljön és meg halok valós álmom is szokót lenni hogy meg fulladok .
2011. dec. 22. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Benzint szívsz? Hát gratulálok,nagyon sok eszed van! Ezek után nem is meglepő,hogy írni nem tudsz helyesen,és hogy hülyeségeket kérdezel.Te nem pánikbeteg vagy,hanem agybeteg :D!Azt javaslom,ne szaporodj!:)
2011. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy hülyeség volt . és azt kívánom bárcsak ne történt volna meg , de az unoka tesóm erőszakolta rám , nem tehettem mást ..
2011. dec. 22. 15:18
 3/13 anonim ***** válasza:
De tehettél volna! Mondjuk nemet mondasz!
2011. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen tudod milyenek a mai fiatalok !! nem akarnak semmibölsem kimaradni nem tudod ez mit jelent ami történt akkor velem ? meg fogok most halni vagy csak simán pánik beteg lettem ?
2011. dec. 22. 16:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyiksem...
2011. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezeket az ostobaságokat, amiket tettél, nem lehet a mai fiatalok hozzáállásának rovására írni. A mai fiatalok csak egy általánosítás. A saját életedért te vagy a felelős, minden egyes tettedet, cselekedetedet gondold meg, mielőtt megteszed. És igazad van, a mai társadalom tényleg ilyen. Süllyed lefelé folyamatosan. Vagy inkább nem is süllyed, hanem úgy taszítják a szakadékba, és sok embert, akik nem akarnak vele romlani, magával ránt. Először próbáld meg legyőzni az önmagad rossz tulajdonságait, azután kezdj csak el azon gondolkodni, hogy mit jelentett az, amit a benzinszíváskor láttál. Hidd el, rá fogsz jönni. Az unokatesód pedig felejtsd el.
2011. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és az unoka tesómtól már el váltam , de nem tudok rá jönni hogy mi volt az talán komába estem meg fulladtam a homoktól mert arccal lefele voltam a földön szóval hiába agyalok rajta nem tudok rá jönni
2011. dec. 22. 18:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha lepörgött előtted az életed, akkor az halálközeli élmény volt. Egyébként azt javaslom, hogy ne szívj se drogokat, se benzint, mert ezek a szerek erős hallucinációt válthatnak ki, valamint használatukkor a tudatod oly mértékben meggyengül, hogy akármilyen külső gondolati hatás árthat neki.
2011. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
most elkeztem félni egy kicsit és most ez azt jelenti meg fogok halni vagy mi ? ez el mulik vagy ez szerepet játszik most a pánik betegség ?
2011. dec. 22. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fogsz meghalni. És pánikbeteg sem vagy. Amikor benzint szívtál, akkor volt egy kellemetlen élményed, és amikor a füvet szívtad, akkor még erősen ennek az élménynek a stresszelő hatása alatt álltál. A drogokkal pedig az a baj, hogy annyira meg tudják nyitni az ember tudatát, hogy ott akkor minden előjön. Neked pedig, mint a legtöbb embernek, először a félelmeid jöttek elő. Ezt szerintem úgy fogd fel, mint egy leckét, és ezentúl SEMMILYEN tudatmódosító szert ne használj.
2011. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!