Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mesélnétek A Titokkal kapcsola...

Mesélnétek A Titokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy nektek hogyan használt? Miben segített? Mikor hittétek el igazán, hogy attól történtek a dolgok? Melyik rész fogott meg titeket a legjobban?
2013. júl. 13. 23:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Privátban is írhattok. Beszélgethetünk róla, ha valaki szeretné kihagyni az okoskodókat.
2013. júl. 14. 00:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy mielőtt én tudtam A titok című könyvről/filmről, már előtte egy bizonyos erő hatására rájöttem a lényegre. Segítséget kértem egy bizonyos embertől, és (bár nem olyan formában, ahogy kértem) de megkaptam. Akkor jöttem rá a Titokra. És csak ezután kezdtem el olvasni a könyvet, és láttam a filmet. A film mindent, amit eddig tudtam, megtapasztaltam, csak megerősítette. Ajánlom mindenkinek, mert valóban igaz dolgot mondanak el benne.
2013. júl. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használt, és segített abban, hogy elérjem azt, amit akarok! Sokat gondoltam rá, átéreztem, milyen, amikor meg van nekem az a dolog, amit akarok. Onnan hittem el, hogy mikor vannak az ilyen gondolataim, hogy pl.. "Úgy is be fog szólni.." (És be is szólt.) meg "Úgy tudtam, hogy ez lesz.." (És az is lett.) Szóval rájöttem, hogy mindig az lesz az életemben, amire "rágörcsölök", érzéssel gondolok, és úgy gondoltam, jobb lenne, ha csak a jó dolgokra figyelnék/koncentrálnák erősen, és mindjárt jobban sikerültek a dolgok, a rossz dolgok pedig megszűntek. :)
2013. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

00:07

F.M. voltam.

2013. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek az első válaszadóval. Éreztem én, hogy ami sokat foglalkoztat, emlegettem, álmodoztam róla, akkor azt megkaptam. Bármiről vagy bárkiről is legyen szó. Éppúgy a jó és rossz dolgok is. És volt, hogy úgy gondoltam valamire, hogy "nem merek rágondolni, nehogy elkiabáljam. Vagy, hogy kellemes csalódás érjen" És itt hibáztam. Nehéz a könyv szerint gondolkodni,hogy száműzzem a tagadásokat az életemből, és, hogy úgy gondoljak valamire, hogy igen, az már az enyém, vagy, hogy ezt elértem.

Talán már fél éve alkalmazom, és van, amire csak most jöttem rá, hogy: héé, hiszen ez már meg is van. Teljesen máshogy jutottam el oda, de mégis megtettem, és elértem, amire vágytam. Leírtam, napjában százszor elsuttogtam, mormoltam, szabad perceimben elképzeltem és átéltem.

Kedves második, ez a rágörcsölés teljesen igaz. Ha valami rossz történt, akkor csak belefeledkeztem, és még csak jobban ártottam, de ez mér nem így van. Használ!

Köszönöm, hogy megosztottátok velem. :) Írhattok még nyugodtan. Akár csak annyit, hogy használ, vagy ha elakadtatok, vagy konkrétan miben segített.

És még egy kérdés, a Hálával hogy álltok? Őszinte leszek, sokszor megfeledkezem róla, de a <Köszönöm> már talán a leggyakoribb szavam. Bár, eddig se voltam udvariatlan. Csak, már többet és jobban használom.

2013. júl. 14. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!