Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot, pórázt, nyakörve...

Milyen tápot, pórázt, nyakörvet, játékot vegyek egy bolognese kölyök kiskutyának? Elvannak egyedül otthon napi 6-7órát kb? Mesélnétek bolognese kutyusaitokról? Meséltek történeteket velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lesz egy bolognese kiskutyám, és nem tudom, hogy milyen dolgokat vegyek neki. Köszönöm a válaszokat!!:)
2013. márc. 23. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szobatisztaságra kell szoktatni, és egy kölökkutya nem bír ki ennyit
2013. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
A felszereléseket mindegy milyet veszel, póráz ne flexi legyen hanem fix elsőre. Szóval annyiféle van, olyat vegyél ami praktikus, és tartó, nem feltétlenül rózsaszín meg ilyenek. Sajnos egy kölyköt 2-3 óránként kell kivinni, nekem nagyobb kutyám van, de őt először 6 hónaposan tudtam 6 órára otthon hagyni baleset nélkül. Szerencsém volt mert ebédidőben haza tudtam ugrani kivinni. Tápot célszerű olyat adni amit a tenyésztő etetett vele, ilyen kis termetű kutya esetében nem érdemes a tápon spórolni, mert egy 15kg-s 4-5 hónapig is elég lehet. Olvass sok dolgot a szobatisztaságról, a kutyapelenka hátrányairól, kicsit felkészületlennek tűnsz a témában nekem, de nem megbántani akarlak.
2013. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Jó minőségű kölyök tápot (Acana,Pro Plan,Brit premimum stb)

1,5-2 m-es bőr vagy textil póráz

nyakörv szintén bőr vagy textil

játék-bemész egy állatfelszerelés boltba és kéred az eladó segítségét!


Fésű,sampon,kutyatálak..


egy kölyök nem bír ki ennyit,fokozatosan kell hozzá szoktatni az egyedül léthez!


olvass utána a kutyatartásnak,nevelésnek,mert elég tapasztalatlan vagy!

2013. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zoey28 ***** válasza:

ami kell neki: tálak,póráz(nem igaz,hogy a textilpóráz nem jó,én 8 méteres flexi-vel kezdtem :D )nyakörv,fésű,sampon,bolha és kullancsirtó,kell neki egy hám egy nyakörv,egy törölköző,és rengeteg olyan dolog amit szétrághat,és rengeteg törődés és szeretet->ez a legfontosabb.

A NAPI 6-7 ÓRÁS EGYEDÜLLÉTET FELEJTSD EL,mert aláaknázza az egész lakást... (:

Kistesű kutyának nem érdemes nagy kiszerelésű tápot venni mert mire megenné sokat romlik a minősége. Egy kistestű kölyökkutya kb 60-70g száraztápot ehet max egy nap. Ajánlani tudom a ProPlan Puppy sensitive-et és az Acana Pacifica-t !!

Sok boldogságot kívánok a kutyushoz!!

2013. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!