Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szobámban fehér fényszerűség...

A szobámban fehér fényszerűséget látok minden este, ami a szemem mozgásától függően ide-oda "ugrál". Mi lehet ez? Materialista és ezoterikus világnézet magyarázata egyaránt érdekel!

Figyelt kérdés

Bővebben:

Minden este mikor lefekszem (teljesen mindegy, hogy nagyon fáradtan vagy még éppen frissebben csak alvásra készen), miután lekapcsolom a lámpákat és behunyom a szemem, utána mondjuk ha valamiért mégis kinyitom, akkor a szobámban egy pillanat töredékéig olyan, mintha valamilyen fehér színű/fényű valamit látnék. Hülyének lehet nézni, de olyan, mintha valami alaktalan lény lenne. A nagysága az mindig ugyanakkora. Az az érdekes, hogy tényleg csak egy ici-pici ideig látom, mert úgy érzékelem, hogy amikor odapillantok, akkor mintha azon nyomban eltűnne, mintha nem akarná, hogy "meglássam". Aztán a periférikus látásommal érzékelem, hogy a szobám egy másik szegletébe "ugrott" és amikor meg odanézek, akkor onnan "visszaugrik" ez a fehéres fény, vagy nem tudom mi ez. Mindezt sötétben!


Szeretném tudni, hogy mi ez. Nem ijesztő, csak nem tudom rá a magyarázatot.

Fogékony vagyok az ezotériára és esetleges fénylényekre is... de nem szeretném elvetni annak a gondolatát sem, hogy a sötétben csak a szemem játszik ezzel az ide-oda ugráló valamivel.


Hogyan, mivel lehetne ezt a nézetet magyarázni?



2013. júl. 14. 00:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mondom, a fejedet és a fényképezőt egyszerre vidd a plafon felé, nem könnyű, de egy próbát mindenféleképp megér szerintem
2013. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy mentalista vagy!
2013. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hogy tessék?
2013. júl. 22. 19:20
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
^Te egy darabka papír vagy, amire fel vannak írva sorban a mentafélék.
2013. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tudom mi az, én régen amikor kicsi voltam ezzel játszottam xD

Annyi az egész hogy sokáih láttál világosságot vagy erősen a lámpába néztél v valami más. Amint ránézel arébb megy mert azon a ponton érte a szemedet a fény, ha meg elviszed a szemedet tőle akkor közelít afelé:) /hiszek az ezóba mielőtt azt hinnéd csak azért mondom mert szkeptikus vagyok/

2013. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem is előfordul úgy este 2 óra után szoktam látni ezt a jelenséget.Próbáltam megfogni de olyan volt mint ha csak egy fény lenne és eltünt a falban, na utánna nem is aludtam el csak hajnal 5-6 óra körül.
2017. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!