Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Angolul tudó ezotéria-hívők!...

Angolul tudó ezotéria-hívők! Végighallgatnátok és véleményeznétek ezt a videót?


2013. júl. 20. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ignored
2013. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2013. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ha értik is, amiről a videó szól, túl hülyék hogy felfogják.
2013. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem, megértettem, felfogtam, hogy miről van szó.


De mit akarsz, mit mondjak a videóra? Nem hittem volna arra a lámpaernyőre, hogy szellem mozgatja. Általában mindennek először utánanézek és csak utána alkotok róla véleményt.


Ilyen eset volt pár éve, amikor azt hittem, hogy földönkívüli ufót látok. Egyszer nagyon gyorsan mozgott a fénylő pont az égen, aztán nagyon lassan. Mások is látták és nem tudtuk, hogy mi az. Később utánaolvastam, és akkor tudtam meg, hogy az csak az ISS volt, ami azért tűnt egyszer olyan gyorsnak, aztán lassúnak, mert valami légköri jelenségnek köszönhetően a fénye érdekes módon megtört és úgy érkezett a földre.


A másik pedig, hogy sok szkeptikusra igenis ráhúzható a szűk látókörűség. Mégsem kéne általánosítani. Hiszek dolgokban, mégsem vagyok teljesen ostoba.

2013. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!