Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben azt vettem...

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy az "Ezotéria" tele van, Álomfejtéssel kapcsolatos kérdésekkel. /Többi lent? /

Figyelt kérdés

Bugyutábbnál bugyutább kérdések tömkelege. Egyszerűen nevetségesnek tartom. Olyan primitív, idióta kérdéseket tudnak írni az emberek, hogy lassan már félek megnyitni az Ezotéria "menüt". (Jelenthet az valamit, ha azzal álmodok, aki tetszik?


Tehát ilyet hogy lehet kiírni?????? Hogy lehet valaki ennyire buta???????


:DDnevetséges komolyan..


.... és még sorolhatnám kérdések......


Emberek, normálisak vagytok?



2013. júl. 26. 14:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Tisztelet a kivételnek!


Vannak abszolút normális kérdések, az ezoban, valamelyik elég érdekfeszítő, elgondolkodtató, na de az ilyenek:DDDDDDDD


Tíz kérdésből talán, ha kettő értelmes.

2013. júl. 26. 14:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt már én is észre vettem és engem is rohadtul idegesít. Én is írtam ki ilyen kérdést, hogy mit jelenthet ez az álom, viszont az tényleg gyerek korom óta visszatérő volt és nem olyan hétköznapi, hogy mondjuk sétálok az utcán és találkozok apámmal vagy látok egy macskát.

Nem, ezek tényleg nem normálisak. Már rá se megyek az olyan kérdésekre, hogy "Mit jelenhet ez az álom?", mert tudom hogy jelentéktelen baromságokat írnak le, amin ha egy picit gondolkodnának, ők maguk is rájönnének, hogy miért pont ezt álmodta.... Borzasztó

2013. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled. Ment a zöldkéz!!:) Kiakadtam teljesen.......... ezek nem emberek, vagy szimplán ilyen idióták....ahhhhhhh.
2013. júl. 26. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális, hogy olyasmit olvasol, amit marhaságnak tartasz.Ha ennyi a feles szabadidőd, inkább menj kapálni!
2013. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na jó, amúgy a szkeptikusok meg bölcsisek önmagukat szórakoztató kérdései tényleg fárasztók.Például a -sétált álmomban az utcán egy kacsatojás, mit jelent?-

Vagy a szexeltem álmomban egy ufóval, terhes vagyok? félék.

2013. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Én már figyelembe sem veszem az álomfejtős kérdéseket. Szörnyű, hogy egyesek egy teljesen egyértelmű, jelentéktelen álomtól is valami nagy dolgot várnak. Amit kérdező te írtál példának az a legborzasztóbb.
2013. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Skacok! Én tegnap azt álmodtam hogy a tesóm orrára légcsavar nőtt, aztán zümmögött és brummogott! Ez mit jelent?


:DDDDDD


Nevetségesek...

Ja igen, és szkeptikuskáim erre mit léptek? :DDD

2013. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legszebb az egészben az, hogy az álmok magyarázata pszichológia, és rengeteg "standard" álom van, aminek a jelentését megfejtették pszichológusok. Tudományos munkával; erre jönnek az ezósok és mindenféle tudományos képzettség nélküli, még filozofálni is képtelen inkompetens idiotok "álommagyarázatait" veszik be, meg egymástól kérdezősködnek.
2013. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!