Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrálutazás. Hogyan?

Asztrálutazás. Hogyan?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi lennék a témával kapcsolatban. Egy könyvben olvastam erről, ott csak megemlítették, én nem próbáltam, de érdekelne nagyon. Hogyan lehet azt az állapotot elérni, mire számíthatok, nagyon sokszor kell-e próbálkozni, vannak-e beszélyei, ilyesmik... Küldhettek oldalakat is, személyes tapasztalatokat, tényleg minden érdekelne.:)

Komolytalanok kíméljenek légy szíves...


2013. júl. 28. 14:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyelőre csak spontán megy, szándékosan még nem sikerült. Nagyon-nagyon fáradtnak kell lennem hozzá, ilyenkor 1-2 perc alatt elalszom és már kezdődik is :) 3-4 percnél nem szokott tovább tartani. Nagyon izgalmas, szeretem :)
2013. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy szoktam próbálni, hogy lefekszem és relaxálok. Addig koncentrálok, amíg teljesen el nem lazulok és teljesen nyugodt nem leszek. Utána odafigyelek arra, hogy ne mozogjak. Egy idő után fura vibráló érzés lesz úrrá rajtam és ez után kéne jönnie az utazásnak... Még soha nem értem el, mert mindig megijedtem és kizökkentem a dologból valamiért.
2013. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon izgalmas! Én is nagyon fáradt voltam az Ausztrál utazásom előtte, és képzeld Sydneyben keltem föl, de jó volt! Nem kell sokszor próbálkozni, szerencse (is) kell hozzá, vigyél útlevelet!
2013. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Tudjátok sok mindent összeirkálnak könyvekben és sok mindent halandzsáznak is, de ahogy olvastam az élményeket úgy semmi nem igaz csak hallucinációk. Ráadásul azok a tanított, leírt gyakorlatok amellyel maguk se értek el semmi, sajnos árthatnak- tessék vigyázni magatokra nem pedig minden hindu baromságot elhinni.

Ajánlok egy blogból egy fejezetet elolvasni ezzel kapcsolatban; 100.f.Befejező, elköszönő gondolataim…


A másik blogból azt tudhatod meg,hogy miért nem igaz és halandzsa még az elnevezése is.

Mivel kellene kilépni? A lelkeddel. tudod mi a lelked?


A létezés fantasztikuma c blogból megtudhatod

ez a három fejezet elmeséli és azt mire használhatod ezt a tudást.

19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

2013. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Mami, miért lenne halandzsa, ha spontán, természetes úton el lehet érni? Ha 100x megtapasztaltam már, miért ne higgyek benne? És ... mitől hindu? ... A lehetőség mindenki számára nyitott, nemzetiségtől függetlenül ...
2013. aug. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
#1-es voltam
2013. aug. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A spontán megtörtént 1/ elhiszem, mert létezhet ilyesmi.


Csak tudod ha elaludtál, akkor viszont csak álmodtad.

2013. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hiszem, el tudom különíteni az álmaimat a Lélek dolgaitól. Sethet olvasok, ha járatos vagy a témában, tudod, hogy miről szólnak és mennyire komolyak az írásai.


#1, #5

2013. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tudod 1/ a Test elhagyás éber állapotban a valódi és annyira valódi hogy hirtelen nagyon messzire kerülsz és mindent látsz hallasz, érzékelsz.


amit Te írsz az egy fáradt állapotban való csak kiemelkedés. Ami viszont azért veszélyes, mert megközelíti a koma állapotot--- talán nagyon kimerül a szíved nem csak a test-energiád. Nem szokott ilyenkor előtte fájni a mellkasod? Előfordul fiatal korban hogy a szívbillentyűk nem fejlődnek rendesen és nem záródnak rendesen. Az EKG általában negatív csak az ultrahang mutatja ki, és a túlfáradás jelzi! Nem ártana Mg-t szedned ha valami ilyesmit érzel.

2013. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
1/ és mennyit, mit láttál meg önmagadból?
2013. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!