Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik asztrál utaztak már,...

Akik asztrál utaztak már, azok mit láttak? Milyenek voltak Pl:az emberek.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 00:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Pont így néztek ki [link]
2013. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oké igazad van ,elfelejtettem oda írni hogy csak az írjon ide aki ért hozzá és nem hülye!
2013. ápr. 4. 00:22
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Én értek hozzá és nem vagyok hülye :)
2013. ápr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor miért tettél be egy ilyen képet?Nekem az egyik ismerősöm csinálta és biztosra tudom hogy nem rendes embereket látsz....de neharagudj ha oktalanul bántottalak meg!
2013. ápr. 4. 00:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Vazze, úgy olvastam ausztrál utaztak. :D
2013. ápr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt néhány ilyen élményben részem.Az emberek, mármint akikről tudtam, hogy létezők, például családtagok, ők ugyanúgy néztek ki, mint a valóságban, viszont halvány fény vette őket körül, mint valami belső fény, tehát jól láttam őket annak ellenére, hogy sötét volt a szobában, bár ilyenkor egyébként is képes voltam jól tájékozódni a sötétben is.

Egyszer olyan is előfordult, hogy ismeretlent láttam, bár emberi külseje volt, mégis volt benne valami nem evilági...Ennél az élménynél az a baj, hogy nem tudtam máig sem rájönni, hogy amikor ez történt, én voltam testen kívül,vagy csak a "látogatóm" volt asztrálutazó?Esetleg "szellemet" láttam?

Láttam szellemnek nevezett jelenséget is, azt is fény vette körül, de az nem testen kívüli élmény során történt.

2013. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszer sikerült, nagyon nehéz előidézni.

ennek több fajtája is van, nekem valós idejű asztrál projekcióm volt.de csak nagyon rövid ideig, mert megijedtem.

több hónapig gyakoroltam míg egyik reggel sikerült.

egyik pillanatban még meditáltam és koncentráltam, míg a másik pillanatban már magamat láttam ahogy meditálok.

emlékszem megnéztem a fejem, a testem nagyon közelről főleg a bőröm volt érdekes, majd hírtelen bevillant h aki meghalt az is ilyet élhet át és qrvára megijedtem, kiáltani akartam de nem mozdult a szám, megakartam emelni a kezem, de ugyanolyan testtartásban maradtam továbbra is.

ideges lettem és féltem, ekkor hírtelen egy vmi olyat éreztem mintha vki erős szívó hatást fejtett volna ki rám, és hírtelen sötét lett, majd kinyitottam a szeme, és arra emlékszem ezután vadul vert a szívem, évekig nem mertem utána ezzel foglalkozni!

2013. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, erről eszembe jutott, mikor egyszer nekem is sikerült előidézni...Mert amúgy nekem sok asztrál utazásban volt részem, csak spontán, de gyakran próbálkoztam, hátha magam is előidézhetem, nos egy ilyen alkalommal, reggel, felkelés után ismét hozzáláttam egy könyvben olvasott módszernek, aminek tömören az volt a lényege, hogy asztráltestünkkel próbáljunk meg -"kihengeredni" a fizikai testből.Nagy meglepetésemre történt is valami.Éreztem, ahogy hanyatt fekszem az ágyon, ugyanakkor éreztem azt is, hogy jobb oldalam emelkedik ki a fizikai testből, mármint az asztrál testem és ez kissé fura érzeteket idézett elő, egyik szememmel mintha nem láttam volna rendesen meg félig lebénulva éreztem magam, és megragadtam kis időre ilyen se kint-se bent helyzetben.Nagyon para volt, soha többet nem próbálkoztam.A spontán asztrál utazásokkal viszont nem volt ilyen problémám.
2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!De amiről ti beszéltek az nem a sima testelhagyás?
2013. ápr. 4. 16:02
 10/19 anonim ***** válasza:
Testelhagyás, asztrál utazás, ugyanaz!
2013. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!