Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a páromnak...

Hogyan tudnék a páromnak pozitív energiákat küldeni, hogy mindig boldog legyen és kitartó és meg tudja oldani jelenleg a problémáit? Jól csináltam eddig?

Figyelt kérdés
Van egy kis pszichés, lelki eredetű gondja, ami már a fizikai dolgaira is kihatással van. Túlreagálás, túlzott izgalom, és ebből kifolyó rosszullét. De nem is ez a lényeg. Mind ketten szoktunk relaxálni, meditálni és hiszünk minden ilyen dologban. Mindig próbáljuk fenntartani a pozitív csi-t. Sajnos a problémáiban nem sokat tudok neki segíteni, bár azt mondja az is csodás, ha csak mellette vagyok. De én akkor is szeretnék valahogy. Szeretnék legalább kitartást, pozitív energiákat, boldogságot, akaraterőt, tisztánlátást...stb. küldeni. Eddig próbálkoztam koncentrációs módszerrel. 20-30 percen keresztül. Folyamatosan próbáltam sugallni neki ezeket a pozitív dolgokat, és őszintén én nagyon kimerülök egy-egy ilyen alkalom után. Nem tudom biztosra összefüggés van-e a kettő között. De nem is én vagyok a lényeg, hanem, hogy íy esély van-e arra, hogy mikor én így próbálok telepatikusan küldeni neki pozitív csi-t megérzi-e. Mennyi esély van erre, hogy így segíthetek neki? Esetleg aki jártas ilyesmiben, tudnátok még javasolni nekem teknikát, amivel elérhetem, hogy érezze, hogy minden porcikámmal rá koncentrálok és küldöm neki a pozitív energiákat?

2013. aug. 2. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Koncentráció során mire szoktál gondolni? Én azt vettem észre, hogy a legkönnyebb úgy energiát küldeni (tudom, nevetségesen hangzik, hahaha), hogy vizualizálsz. El kell képzelned a párodat ahogy ott van előtted és szinte lásd a lelki szemeiddel, ahogy színes energiát küldesz neki. Mint egy mesében, vagy játékban, vagy akármiben. "Varázsolj" a képzeletedben.


Én volt, hogy így gyógyítottam valakit és bevált...

2013. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hű...hát én inkább olyasmit csináltam közben, hogy elképzeltem a barátomat ugyan olyan buddha ülésben mint én vagyok, csukott szemmel, és vagy azt, hogy fogom a kezét és adom át neki az energiát, vagy azt képzeltem el, ahogy éppen próbálja megoldani a problémáit, ha oldogságot külök akkr mosolyog..ilyesmi. De leggyakrabban csak elképzelem őt és érzem, ahogy a két tenyeremnél gyűlik az energia, van hogy annyira belemerülök, hogy nem hallok és érzek semmit, csak mintha lassan forognék és csak ő van előttem, a kezemben pedig az energia, amit a végén, ah elegendő gyűlt össze..kinyitom a kezem és érzem, ahogy a tenyeremről mintha elpárologna és újra összeállna a barátomban. Nem tudom ez mennyire lehet hatásos vagy jó...de nagyon kimerítő
2013. aug. 2. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Végülis akkor nagyjából ugyanazt csinálod, amit én is mondtam. Akkor segítenie kell. Csak nem pár alkalom, hanem hosszabb idő kell neki, gondolom.
2013. aug. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) Gondoltam, hogy nem megy pikk-pakk... Remélem, hogy idővel én is belejövök és nem merít majd le ennyire:)
2013. aug. 3. 10:03
 5/5 Gorgo 20 ***** válasza:
Szerencsés a párod hogy ilyen barátnőlye van.
2013. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!