Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ezoterikus...

Ti mit gondoltok az ezoterikus lányokról?

Figyelt kérdés

Furcsán néztek rájuk, mert olyanokban hisznek amiket nem értetek ? Nem tartjátok őket normálisnak vagy elfogadjátok a különc dolgaikat ? Te hogy vélekedsz ?


OM


2013. aug. 10. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Akiket nem ragad magával a csordaszellem, azokat ki szokták közösíteni. Mire megértenék őket, addigra öregek lesznek, vagy már nem is élnek. "Senki nem lehet próféta a saját hazájában!"
2013. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 schocko ***** válasza:
87%
Szinte minden nő hajlamos a hiszékenységre, ezért főleg rájuk épül az egész ezotéria iparág és minden, ahol a "józan ész" kisebb szerepet játszik...
2013. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Amíg nem nyaggat a hülyeségeivel, addig elfogadom, és nem gondolkodom róla másképpen.Ilyen alapon furcsán nézhetnék egy olyan lányra, aki lovagol, karatézik, gyöngyöt fűz...


De ha ez erősen dominál a mindennapi életében is, emiatt nem lehet vele másról beszélni, nincs egy egészséges témája, és megpróbálja ezeket rám erőszakolni, akkor azt már nem tartom normálisnak és próbálok tudomást sem venni róla.Az ilyenektől a falra mászok.

2013. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2# Ezt mintha nem is olvastam volna -_-
2013. aug. 10. 11:54
 5/22 Shai-Hulud ***** válasza:
94%
Az meg milyen? Megdugom, aztán eltűnik? :-D
2013. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Szkeptikusok nem értik az ezotériát, így őket sem és furcsán néznek rájuk. Mint valami érinthetetlen csodára.
2013. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha a mesés konzum-ezó, horoszkóposdi, ikerlángosdi a világa, akkor sajnos nincs közös út (mindegy is ki az illető, férfi vagy nő), mert két külön világban mi közös is lenne? :D


Ha töprengős, nem ezóbolond, de nem zárja ki, elviccelődik vele, és vannak velős felismerései, akkor persze, fizetek neki egy sört, vagy ilyesmi.

2013. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ismertem egyszer egy ilyen lányt, akivel nem is az volt a bajom, hogy nagyon ezós (mert én is az vagyok, bár inkább okkultista -nem boszorkánymester lvl99 mielőtt még valaki belémköt), hanem inkább az hogy végig úgy viselkedett, beszélt meg mozgott; mintha be lett volna állandóan drogozva.


Aztán amikor elkezdett nekem vizet magnetizálni, meg rám bambulva az aurámat fürkészni, valahogy megijedtem tőle egy kicsit.


Egyébként aranyosak az ezós lányok és tetszik a kis naivságuk, de azért nem baj, ha egy kis értelem is van a fejecskéjükben.


Te is ilyen ezós lányka vagy?

2013. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Látom sokan gondolják az ezós embereket naivnak és butának, ez pedig elég nagy hiba :-) Ne olyanokra gondoljatok akik az Asztro TV-be telefonálgatnak be . Sokan okosabbak is mint egy átlag ember, csak ők másként látják a világot ezért alakulhatott ki ez a téves elképzelés :-)
2013. aug. 10. 14:07
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a naivakat látjuk naivnak és a butákat butának. Aki jónak "érzi" az elvetemült embereket, az naiv. Aki egyszerű levezetést nem ért, az buta. Ha mellé látomásai is vannak, akkor még a szemének se hihet, de a szemének persze bármikor hajlandó hinni, ahogy a többi vaskalapos is. Igen, földhözragadt ő is, legfeljebb a saját földjéhez. Persze általában nem ennyire súlyos a helyzet, de aki effektíve zéró logikát mozgósít a fejében, az sanszos, hogy erre halad.


Kell a mostban létezés képessége is, de ez nem jó vagy rossz, csak kell. Kell a mostból kiemelkedés képessége, múlt és jövő áttekintése, rendszerben látása, önmagam hasznossá tétele az Egészben, épp ugyanúgy. Nem jó vagy rossz, csak kell. Kell, mert így vagy a valóságban. A valóság nem jó vagy rossz, csak van. Kedvedre töprenghetsz bármely részén, vagy visszazökkenve a jelenbe tevékennyé válhatsz korábban felállított terveid valóra váltásában, megteremtésében, és ha jónak látod, a tanulságok felállításában...


Ami ebből kilóg, az hibás, téves, hazug, tehát nem igaz. Elfogadom, hogy messze nem tudunk mindent, elfogadom, hogy létezhet egy-egy olyan emberi képesség, ami beindítható, tanulható, és még csak rendes szavunk sincs rá, annyira nem ismerjük. De ha egy vélhetően igen-igen csökkent értelmi képességű, elvarázsolt valaki állít necces dolgokat, akkor nem neki hiszek. Mivel a valóság és az igazság megismerésére törekszem, kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy jobban ismerem a valóságot, mint bárki, aki nem igyekszik ezen kicsit sem. Főleg az olyanoknál, akik olvasnak valamit, és elhiszik, mert le van írva.


Aki nem úgy "különc", hogy tényleges dolgokról nem vesz tudomást közben (és nem is tudja elmondani, miért, tehát tkp. nem nyitja fel a szemem a dologgal kapcsolatban), az simán csak lökött. De ha a nyilvánvaló tények nem kerülik el a figyelmét, akkor nem "elvarázsolt", ez egyértelmű.

2013. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!