Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az idősebb hatvan éven felülie...

Az idősebb hatvan éven felüliek könnyebben ismerkednek, és kaphatóbbak a szexre?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, h nem vagyok jó a csajozásban és mi lenne ha az idősebb nőkön gyakorolnék és aztán mikor már bele jöttem az egyre nehezebben meghódíthatóbb fiatalabb nőkkel próbálkoznék fokozatosan, míg végül elérkezek a huszonéves korosztályhoz, szerintetek ez jó terv?
2013. aug. 10. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi nem ebbe a kategóriába akartam... :DDDD
2013. aug. 10. 16:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, melyik kategóriába teszed, ez mindenképp baromság!
2013. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlackSword ***** válasza:

Hát ember, te eztán egy elég perverz alak vagy, de hát így kerek a világ...


Abba viszont belegondoltál, h a folyamat közben Te is öregedni fogsz, és nem biztos h a huszon éves lányoknak egy öregapó fog kelleni???


Szerintem mérd fel az "igényeket" és úgy cselekedj ésszel...

2013. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Miért, hátha a huszonéves lányok is hatvan felettiekkel szeretnének gyakorolni...

Legalább elhinném apámnak, hogy az időskornak is megvannak a szépségei! :-DD

2013. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan inkább megdugnál egy vén p.inát, csak hogy dugjál? Hát inkább szűz maradok akkor még egy ideig, köszönöm...
2013. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a legfinomabb leves is az érett tyúkból készül :)) úgyhogy dugjál,csak pina legyen
2013. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy fiatal fiú idősebb nővel kezd szexuális viszont az nem lenne baj- legalább tanulhatna mit, és hogy miképp-- De azért ne ess túlzásokba és na akarj a nagyanyáddal kezdeni!!


Valahogy az-az érzésem, hogy Te jobban kötődsz érzelmileg a nagyidhoz, mint az anyádhoz, máskülönben nem jutott volna ilyesmi az eszedbe. S ez elég szomorú anyádra nézve -lehetett volna jobb anyád is.


Szóval ha 16-17-18-19- éves vagy akkor mindig csak tiz évvel idősebbet keress idősebbet NE-- mert még a nagyanyádat fogod feleségül is venni.


De még a 10 évvel idősebbnél is maradjon meg a józanságot, ne dőlj be szerelmesen, csak maradj tanuló, mert sok olyan nő van, aki csak hiúságból "szeret megfogni" fiatal fiukat.

2013. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DarkLantern ***** válasza:

Nem öreg az, csak tapasztalt :)

Az érettebb nők nem vágynak egy kezdő bénázására. Ők numerát akarnak, aztán viszlát. 60 felett szép az élet, fogazni nem hiszem hogy tudna:)

Ez tipikus anya komplexus, az idősebb nö nem feltétlenül kapható jobban, persze szép a tévében, de az nem a valóság.

Egy kor után a nők nem vágynak sexre, ez van, bele kell törődni. Bár amíg p ina van addig baj nincs, tartja az ősi kínai közmondás, amit most találtam ki.

Figyi, bár nem tudom milyen idős vagy, de ha 20-23 felett akkor foglalkozz a 18 körüliekkel, azok buknak az idősebbekre, mégha csak pár évvel is idősebb.

Ha nagyon ragaszkodsz a granny-hez akkor képzeld el mit mondanál a mammernak. Hé néni nem tetszik egy kis sexre vágyni? Plusz ha kiderül a haverok rajtad röhögnek majd (ha egy klassz 30-as 40-es anyukát kapsz el akkor te leszel az ász a szemükben, de a nyugdíjas kor az gáz)

Na meg ugye ott vannak a szülők, ahogy apáddal kellene beszélned hogy miért is a 60 felettiek, anyád is furán nézne rád, és egy darabig a nagyszülőket se hiszem hogy láthatnád.

Ha mindenképp az idősebb kell akkor a 40-es korosztály fölé ne menj, 49-50 még csak-csak, de azt ne reklámozd haveroknak. 43 ha jól tartja magát az reklámozható.

Viszont 60 felett nem kell a gumi, mert száraz a méhe mint a koró.

2013. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!