Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy viselitek, hogy az...

Hogy viselitek, hogy az idősebb családtag mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés
Most költöztünk párom nagyapjához, nem azért, mert idáig nem tudtunk kijönni, pusztán így gyorsabb a megtakarítás, és ő sincs egyedül. Nagyon rossz, hogy lemosogatólézi a tárkonyos levesemet, baj, hogy 8 liter tartós tejet veszek egyszerre stb..
2013. aug. 10. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idősek ilyenek, már nem változnak. De ezt kb sejteni lehetett, mert nagyon ritkán működik jól az együtt való lakás, legyen az szülő vagy nagyszülő.
2013. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Akkor mond neki, hogy ne egye. Amúgy költözzetek el. Azt is mondjátok meg neki, hogy ezek miatt mentek el. Ne alázkodj meg, évek múlva már egy cseppnyi önbizalmad sem lesz.
2013. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Anyósom leinti párszor, hogy ne szóljon bele mindenbe, máskor viszont ő is beosztaná a fiacskája szabadidejét.

Persze, tudtam, hogy nem lesz könnyű, de egy évet legalább jó lenne kibírni, míg meglenne egy szép önerő. Most iskolába is járok munka mellett, jövőre babát szeretnénk. Remélem, kibírom valahogy..

Csak érdekelne, más hogy vészeli ezt át. Avagy hogy lehet tisztességesen pénzhez jutni, mert ha lenne 4 millióm, nyilván nem lenne egy szál gondom se..

2013. aug. 10. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mit vársz egy öregembertől? Nem kellett volna odaköltözni.
2013. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy hibát követtem el, mikor idejöttünk. Tanácsra lenne szükségem.
2013. aug. 10. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek el vagy tűrjetek. Más tanácsot nem tudok adni. Egy idős embert már nem igen változtatsz meg. (Amúgy meg lehet tényleg nem a lefinomabb a levesed, és én se szeretek tartós tejet venni, biztos nem egészséges az a sok tartósítószer benne. Inkább veszek 2-3 naponta frisset).
2013. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg sem kóstolta... Mellesleg érdekes, apámnak jó volt..

A saját pénzemen meg nem azt veszek, amit akarok?

2013. aug. 10. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is hasonlo a helyzet, csak nem mi koltoztunk ohozza, hanem o mihozzank, szoval nalunk meg a megtakaritas is nehezebb emiatt...
2014. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!