Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotériának melyik ágában...

Az ezotériának melyik ágában hiszel a legkevésbé?

Figyelt kérdés
OM
2013. aug. 10. 19:55
 1/9 acelsziv ***** válasza:
Jóslás és asztrológia. Ja és álomfejtés.
2013. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Om Santi Santi!
2013. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is a jóslásban, vannak igazi jósok de sajna sok a szélhámos :-)
2013. aug. 10. 20:10
 4/9 acelsziv ***** válasza:
100%
Igazi jósok. Nálam már ott megbukik a dolog, hogy ha a sors meg van írva valahol, akkor hol van a szabad akarat?
2013. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akasha Krónikájáról még nem hallottál ? :-)
2013. aug. 10. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Az asztrológiában
2013. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

# 5:

Az Ákasha krónika csak a múltat és a lehetséges jövőt tartalmazza, ami a jelenlegi állapotok szerint elképzelhető akkor, ha minden maradna ugyanabban a kerékvágásban.


Tehát lehetséges jósolni belőle, viszont nem biztos, hogy maradéktalanul teljesülni is fog, amit ott lát a tisztánlátó; mivel mi emberek meg vagyunk áldva a szabad akarat lehetőségével.


Egyébként nem hiszek a telejósdában, a kommersz horoszkópokban, a sátánisták, a wikkák és a többi ilyen mainstream szekta hülyeségeiben...

2013. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Világvége és UFOk.
2013. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dxeno ***** válasza:
Egyikben sem. Lehet szkeptikusnak hívni,de én csak azt hiszem el,amit be tudnak bizonyítani. Mutassanak nekem egy ufót,szellemet,szörnyet. Jósoljanak valamit,ami be is jön. Majd akkor elhiszem. Addig? Nem
2013. aug. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!