Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 43 éves műszaki beállítottságú...

43 éves műszaki beállítottságú nő vagyok. Nem hiszek semmi hólusz-pókuszban, Vagy mégis?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel. Ez eddig nem újdonság, mert rendszeresen szoktam, viszont ez más. Még soha nem találkoztunk, csak telefonon beszéltünk és FB-én. Mintha olvasnánk egymás gondoltaiban, rémisztően olyan, mint én. Mi ez? Ha tini lennék, de nem, akkor azt mondanám, hülye vagy lányom, de itt valami történik. Nem tudom mi, és a racionális agyam nem érti, és tiltakozik. SOha nem éreztem ilyent, és nem vagyok naiv tini lányka.
2013. aug. 17. 02:45
 1/10 degesz válasza:
megtaláltad a lelki párod
2013. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nem akarom, olyan mint én, taszít és vonz is.

És idegesít, hogy akármit írok, ő is úgy gondolja.

2013. aug. 17. 07:56
 3/10 degesz válasza:
Találkozzatok, és akkor kiderül, hogy taszít vagy vonz.
2013. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 AeonFLUX ***** válasza:
54%
Dugjatok :D
2013. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő közli előbb a gondolatait, vagy utólag derül ki, hogy ő is úgy? Ha már megismert, akkor mindegy, mert tudja, hogyan reagálsz. Kezdetben hogy volt?
2013. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, 1000-ből 1 ilyen van, aki megtalálja. Én is megtaláltam, de sajnos nem lehetünk együtt :(
2013. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
" FB-én" kapcsolatot építeni, nem egy komoly dolog!
2013. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5: Jó kérdés, én is gondolkoztam rajta, és nem tudom megmondani. Is-is. Valaki miért játszani meg magát hosszú időn keresztül? Gazdag nem vagyok, ez a vonal kizárt, hogy anyagiak miatt teper. Ráadásul ő van jó helyzetben. EZ a vonal kilőve. És elég jól néz ki ahhoz, hogy szex miatt se tegye. Lövésem sincs.
2013. aug. 19. 02:49
 9/10 A kérdező kommentje:
7: igazad van, soha nem is szoktam.
2013. aug. 19. 02:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, egy próbát megér. Nem kell mindent megmagyarázni tudományosan és mindenre tudni a választ. Egyszerűen csak beszélgessetek, érezd vele jól magad, aztán majd minden jön magától. Élvezd a helyzetet. vannak olyan helyzetek, ahol megáll a tudomány és a racionalizmus. de így szép az élet. :) Szerencsés vagy
2013. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!