Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha úgy...

Mi történik akkor, ha úgy imádkozok, hogy isten áldja a sátánt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:47
 1/8 anonim válasza:
78%
Megnyílik a föld és kiugrik egy kigyúrt gumimaci aki jól seggbe rak.
2013. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem az számít, mit mondasz az imában, hanem hogy mit érzel, mi acélod vele.

Tehát ha úgy vesszük ezt, mintha pl egy bűnös emberért imádkoznál, hogy megjavuljon, akkor semmi baj, mert jóakarat van benned.

2013. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Én nem hiszek egyik létezésében sem. Ha a bátyámat akarom bosszantani, akkor úgy imádkozok az istenhez:

1) Isten dögölj meg, ámen.

2) Isten b^szodj mg, ámen.

3) Isten viszkessenek a tökeid, ámen.


A sátánhoz:

Sátán nyírd már ki az istent és magad, ámen.

2013. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha satanista vagy akkor szerintem ilyet ne mondj. A satan a mi istenunk, es nem az akivel a keresztenyek reklamozzak magukat, hogy minden rossz es mindent banj meg. En Atyamnak szoktam szolitani
2013. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
A sátán tol egy facepalm-ot, hogy már megint egy idióta, aki szóviccel próbálkozik.
2013. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DarkLantern ***** válasza:
60%

Megszakad a tér idő koontinuum és egy új valóságpt hozol létre, ahol minden semmi és semmi minden.

III. Erfijul Kruustal reptilián Krootuug (a felszínen a Krootuug főparancsnoki rang)

2013. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor túljutsz a végtelenen, oda ahol a lehetséges és a lehetetlen találkozik és megszületik a lehetségtelen. Ezután pedig krumplivá változol.
2013. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Herczeg Levente ***** válasza:
Feléled Hitler,és az összes zsidót eladja,az ufóknak..
2013. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!