Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miatta vagyok balszerencsés?

Miatta vagyok balszerencsés?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén fog hangzani... 2 és fél éve jöttem össze a barátommal. Azt vettem észre, hogy amióta vele vagyok, azóta szinte MINDENBEN balszerencsés vagyok!! Semmi nem sikerül, rosszban vagyok a családommal, nincsenek barátaim.. stb. És ugyan ez van vele is. Anyagilag már nem ugy állnak mint előttem. És neki is gondok vannak a családjában. De csak amióta együtt van velem.

Ilyen létezik? Vagy csak puszta nagy véletlen az egész??



2013. aug. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsenek veletlenek, mindennek oka van... Vizsgald meg milyen gondolatvilagban eltek, pozitiv vagy negativ dolgokkal foglalkoztok, milyen filmeket neztek (horror vagy komedia?), milyen szavakat hasznaltok beszed kozben (karokodas,elismeres, dicseret) es hasonlok. Ha a rossz, negativ oldal van tulsulyban, ez lehet oka hogy vonzzatok a negativ energiat es balszerencsetek van.


Valtoztatni kell, pozitiv iranyba. Peldaul tegyetek valakivel jot, legyetek figyelmesek valakihez. Es meglatjatok mi fog tortenni.

2013. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
Ez azért van, mert ilyeneken rágódsz, és éppen ezért belemagyarázod ezt az egészet...
2013. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!