Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb könyv, amit...

Melyik a legjobb könyv, amit ha elolvasol más szemmel fogsz a életre tekinteni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első favorit Esther és Jerry Hicks-től volt.

[link]

Egy visszahúzódó, de érdeklődő kislányról szól, aki mindig kérdez, és meg is találja a megfelelő "tanárt". :) Minden egyes fejezet után izgalmasabb kérdések kerülnek fejtegetésre, elolvasva a dolgokhoz való hozzáállásod alapjaiban változik meg. Olvasatos, könnyen érthető, olykor humoros kis könyv, felnőttek és gyerekek számára egyaránt élvezhető. Na, ez most úgy hangzott mint egy könyvbemutató. De tényleg megéri beleolvasni.

2013. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
Nekem sok indiai író szemlélete is hozott változást, de a magyaroknak legjobb Müller Péter utóbbi 10 évben írt könyvei:Titok, Szeretet című könyv.Sok szempontból mutatja be az ember valódi lélek fejlődését,szinte gyakorlati oldalról is.Sok mindent megért az ember saját magára vonatkozóan az összefüggések láncolatában.15 éve olvasom a könyveit,ő közérthetően ír, míg Szepes Mária kissé magas színtű stílusban írt,évek kellenek nekem, míg gyakorlatilag utolérem a hasznos tanítását.
2013. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2013. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!