Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem baj ha egy nap többször...

Nem baj ha egy nap többször meditálok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt.
2013. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Minél többször annál jobb. A Himalajában lévő jógik akár hónapokig is tudnak meditálni megszakítás nélkül.
2013. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Valójában az lenne a cél, hogy az élet meditáció legyen, mindenféle póz és szertartás nélkül.

2013. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint melyik fajta meditálásra gondolsz?

Erre?

http://www.youtube.com/watch?v=rav7Vx5v9tc

Vagy erre?

http://www.youtube.com/watch?v=0p0cPxRb0jc

2013. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
A legtöbb amit tehetsz a szellemi fejlődésed érdekében, az a meditáció,amikor a két agyfélteke egyszerre működik, és alfa szinten új gondolatok jönnek a csend, a pihenés után az ürességből.Az életünk jobban működik, ha meditálunk:a belső béke jelenti az egyén harmóniáját, ezért ha valaki többször meditál naponta, az jobban megőrzi az eredeti nyugalmi lélek állapotot, ami az ember szebb és jobb teremtéséhez hozzájárul.Nálam ez működik,csak egy probléma van, hogy csak ritkán tudok d.u.meditálni, többnyire este kezdem el ágyban ülve, és ez nem az igazi nyugalom,de napi zárásnak jó.
2013. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavarsz vele senkit:)
2013. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm szépen a válaszokat. :))

Fürediné Kiefer EDit: d.u. nekem se nagyon van időm meditàlni,ezért szoktam inkább este. :)

2013. aug. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!