Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Majdnem sikerült az első...

András145 kérdése:

Majdnem sikerült az első asztrálutazásom de megijedtem hogy amikor elhagyom a testem valamilyen rosszindulatű szellem fog a szemem előtt állni. Ilyenkor mi fog történni? Rám fog ragadni? Nem fog békénhagyni? Esetleg többször megjelenik elöttem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt asztrál utazásban részem.

Láthatsz mindenféle dolgokat, de semmivel sem nagyobb az esélye, hogy szellem jelenik meg előtted, vagy rád tapad, mint "normál" állapotodban.

2013. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!most már megfogom csináni.
2013. jún. 22. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen asztrál utazás miből áll? ._.
2013. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napkiraly ***** válasza:
88%
pontosan így jártam. Felkeltem (asztrálisan) és árnyékok álltak velem szemben akik vészjóslóan latinul beszéltek. Hát azonnal visszafeküdtem. Persze lehet csak álmodtam
2013. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz akkor azokat a félelmeidet fogod megteremteni az asztrálon. Szóval fontos hogy utazás előtt leküzdd a saját félelmeidet és mindig csak pozitív állapotban érdemes nekiindulni. Ha rossz lelkiállapottal vagy negatívan indulsz neki akkor az asztrál alsó síkjára kerülsz ami olyan is lehet mint egy rémálom, de bármikor ki lehet törni, attól sem kell félni. Asztrálutazásnál semmi rossz nem történhet veled. Szóval sok sikert a gyakorláshoz.
2013. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!