Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az univerzum jeleket ad nekünk hogy beteljesítsük a célt amiért világra jöttünk?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam Paulo Coelho-tól az alkimista címü könyvet és elgondolkoztam rajta hogy ez komolyan így van e vagy sem és mivel nem jutottam semmire gondoltam megkérdem mások véleményét is.

2013. aug. 24. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Anyám borogass. Ezt gondolom.
2013. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy minél misztikusabb, elvontabb és ködösebb magyarázatokat gyártanak egy amúgy teljesen magától értetődő dologhoz: hogy az életünknek célja van.
2013. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvastam egy - két Coelho könyvet, de nem értem, hogy az ürgét miért tartják ilyen nagyra. Az élet célja, mibenléte, eredete nagyon régi kérdéskör, könyvtárakat tölthetne meg az erről szóló irományok sora.

Ha pedig valaki tudja az életünk célját, értelmét, és erre nézvést jeleket is kap az Univerzumból, az igazán közölhetné ezeket.

Azaz hogy nagyon is sok futóbolond vél ilyen jeleket kapni.

2013. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
magunk alakítjuk sorsunkat, ennek a Paulo Coelho-nak feltűnési viszketegsége van.
2013. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem követem figyelemmel Coelho munkásságát, így nincsenek bennem ellenérzések sem. Az Alkimistát már elég régen olvastam és nagyon tetszett.


Valamilyen szinten küld jeleket az univerzum, hiszen már maga az is, hogy hova születsz, meghatározza a további utadat. Később is folyamatosan vezet az utadon véletlenek, vagy akár szerencsék segítségével.


Javaslom, hogy olvasd el Szepes Mária: A Vörös Oroszlán című művét. Az is egy kicsit hasonló és élvezetes mű.

2013. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
Hát tudod sok mindent papírra vetettek már a történelem folyamán, ami azért jó, h nem így van... Lásd Pláton állam műve... Én inkább kihagynám...
2013. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!